رفتن به مطلب

افزونه ورد پرسی برای ورود به سایت ؟ لطفا کمک کنید ؟

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان و اساتید گرامی.

لطف می کنید به بنده افزونه یا افزونه هایی معرفی کنید که بتونم تو وب سایت شرکتمون کسی که ادرس وب سایت وارد می کنه و صفحه وب سایت براش باز میشه اول Clip مربوط به نمایش چند دقیقه هستش نشون بده وبعدش پایین این Clip یک دکمه ورود به سایت باشه که روش کلیک کنه وارد صفحه اصلی سایت بشه.

با سپاس از دوستان

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، 2JZ-Engine گفته است :

درود

دوستان و اساتید گرامی.

لطف می کنید به بنده افزونه یا افزونه هایی معرفی کنید که بتونم تو وب سایت شرکتمون کسی که ادرس وب سایت وارد می کنه و صفحه وب سایت براش باز میشه اول Clip مربوط به نمایش چند دقیقه هستش نشون بده وبعدش پایین این Clip یک دکمه ورود به سایت باشه که روش کلیک کنه وارد صفحه اصلی سایت بشه.

با سپاس از دوستان

وقت بخیر دوست من

یک ساب دومین باز کنید و سایتتون رو اونجا طراحی کنید

سپس داخل روت هاست داخل فایل index.php ویدیو و باتوم مربوط به ورودی خانه را کد نویسی کنید که وقتی روی ورود کلیک کردن به ادرس ساب دومینتون منتقل بشن

امید وارم سوالتونو درست متوجه شده باشم

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر دوست من

یک ساب دومین باز کنید و سایتتون رو اونجا طراحی کنید

سپس داخل روت هاست داخل فایل index.php ویدیو و باتوم مربوط به ورودی خانه را کد نویسی کنید که وقتی روی ورود کلیک کردن به ادرس ساب دومینتون منتقل بشن

امید وارم سوالتونو درست متوجه شده باشم

موفق باشید

درود

مچکرم، وقت شما هم بخیر ببخشید من حرفه ای نیستم و زیاد با Word press بخش کد نویسی اشنا نیستم اگر امکانش هستش لطفا بیشتر راهنمایی کنید که کجا برم چی کار کنم.

یا افزونه ای هستش که این کار انجام بده .

منظور بنده این هستش که هر بازدید کننده ای ادرس سایت وارد می کنه و از سایت ما می خواد بازدید کنه اول یک صفحه باز بشه یک Clip چند ثانیه ای پخش میشه و بعدش یک دکمه ای باشه مثل ورود پایین این Clip بعدش کاربر روی اون کلیک وارد صفحه اصلی بشه.

با تشکر.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، 2JZ-Engine گفته است :

درود

مچکرم، وقت شما هم بخیر ببخشید من حرفه ای نیستم و زیاد با Word press بخش کد نویسی اشنا نیستم اگر امکانش هستش لطفا بیشتر راهنمایی کنید که کجا برم چی کار کنم.

یا افزونه ای هستش که این کار انجام بده .

منظور بنده این هستش که هر بازدید کننده ای ادرس سایت وارد می کنه و از سایت ما می خواد بازدید کنه اول یک صفحه باز بشه یک Clip چند ثانیه ای پخش میشه و بعدش یک دکمه ای باشه مثل ورود پایین این Clip بعدش کاربر روی اون کلیک وارد صفحه اصلی بشه.

با تشکر.

درود دوست من

با هاست آشنایی دارید؟

داخل هاستتون یه ساب دومین ایجاد کنید

بعد سایتتون رو داخل اون ساب دومین طراحی کنید

سپس داخل صفحه ی اصلی فایلی به اسم index.html ایجاد کنید

سپس محتوای فایل ویدیویی و دکمه ی ورود به صفحه ی سایت رو داخلش کد نویسی کنید سپس href رو به ادرس ساب دومین تنظیم کنید

اگر متوجه منظورم نشدین خصوصی در تماس باشید تا شماره تماسمو ارسال کنم بیشتر توضیح بدم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 12/26/2018 at 10:25، miladalizade گفته است :

درود دوست من

با هاست آشنایی دارید؟

داخل هاستتون یه ساب دومین ایجاد کنید

بعد سایتتون رو داخل اون ساب دومین طراحی کنید

سپس داخل صفحه ی اصلی فایلی به اسم index.html ایجاد کنید

سپس محتوای فایل ویدیویی و دکمه ی ورود به صفحه ی سایت رو داخلش کد نویسی کنید سپس href رو به ادرس ساب دومین تنظیم کنید

اگر متوجه منظورم نشدین خصوصی در تماس باشید تا شماره تماسمو ارسال کنم بیشتر توضیح بدم

موفق باشید

درود

مهندس، لطف می کنید کد Java Script اش  بزارید و تو کدوم بخش این کد قرار بدم که بشه  صفحه اول طبق توضیحی که تو پست شماره یک دادم عوض کنم.

با سپاس از شما دوست گرامی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...