رفتن به مطلب

معنی این سه تا گزینه در گوگل چیه

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، منظور از این سه تا قسمت در گوگل چیه؟ و برای افزایش رتیه و ورودی سایت چطور میشه ازشون استفاده کرد؟

screenshot-www.google.com-2018.12.20-23-49-26.png

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی ، منظور از این سه تا قسمت در گوگل چیه؟ و برای افزایش رتیه و ورودی سایت چطور میشه ازشون استفاده کرد؟

موقعیا میانگین (به نظر من ) همون رتبه شما تو گوگل هست بر اساس اون کلمه که این داده ها رو داده یعنی  تو صفحه سوم هستید

تعداد بازدیدها : همون تعداد بازدیدها که تو 90 روز بر اساس اون کلمه از سایت شما بازدید کردند 

کلیک رو نمیدونم چرا صفر باید صفر نبود!

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

برای این کلمه کلیدی شما توی 90 روز گذشته توی گوگل کسی روی سایت شما کلیک نکرده

و برای 109 نفر این سایت شما توی نتایج جستجو اومده (با این کلمه کلیدی)

توی رتبه 26تا 27 بوده یعنی اخرای صفحه سوم

لینک به ارسال
در هم اکنون، neda411 گفته است :

برای این کلمه کلیدی شما توی 90 روز گذشته توی گوگل کسی روی سایت شما کلیک نکرده

و برای 109 نفر این سایت شما توی نتایج جستجو اومده (با این کلمه کلیدی)

توی رتبه 26تا 27 بوده یعنی اخرای صفحه سوم

یعنی 109 نفر تا صفحه 3 اومدن و روی لینک سایت من کلیک نکردن؟ یا اینکه در کل این کلمه در مدت 90 روز 109 بار جستجو شده؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، unid_user گفته است :

یعنی 109 نفر تا صفحه 3 اومدن و روی لینک سایت من کلیک نکردن؟ یا اینکه در کل این کلمه در مدت 90 روز 109 بار جستجو شده؟

گذینه یک

لینک به ارسال
در هم اکنون، neda411 گفته است :

گذینه یک

چطوری میشه متوجه شد این کلمه کلیدی در روز یا ماه چندبار جستجو می شه؟ و این آمار دقیق باشه؟

من از گوگل کیورد پلنر استفاده میکنم ولی نمیدونم آماری که میده چطوری محاسبه میکنه؟!

مثلا محبوبیت رو زده 3600 و کلیک روزانه 14 و impression رو برابر مثلا 32 گذاشته. اینا یعنی چی؟

لینک به ارسال

از روی این دو تصویر چطور میشه فهمید که یک کلمه کلیدی روزانه چقدر ورودی به سایت من داره؟

زمانی که مقدار هزینه برای هر کلیک رو بالا می برم تعداد کلیک و نمایش هم بالا میره. نهایتا روی 1000 دلار گذاشتم تا سقف نمایش و کلیک مشخص بشه.

می خوام بدونم که اگه من این کلمه کلیدی رو نه با تبلیغات بلکه با سئو بالا بیارم یعنی نهایتا روزانه به فرض 100 ورودی دارم؟

برخی کلمات هم هستند که با وجود محبوبیت مثلا 590 هیچ کلیک یا impressions  براش نزده!؟

در تصاویر زیر من مقدار هر کلیک رو در روز 5 سنت گذاشتم.

screenshot-ads.google.com-2018_12.21-12-33-07.png.1bfa16579adb729f534f87265206d3d5.png

تصویر دوم

screenshot-ads.google.com-2018_12.21-12-33-17.png.ec81c81d1f7016693fb01df27e999dba.png

ویرایش شده توسط unid_user
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...