رفتن به مطلب

ترجمه قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من قالب انگلیسی رایگان بیزینس کیت وردپرس را می خوام ترجمه کنم اما اصلا پوشه زبان نداره داخل پوشه تم خودم درست کردم وآدرسش را هم به فایل هدر و فانکشن دادم ولی فایل fa_IR رو که نرم افزارpoedit درست میکنه بازنمی کنه یعنی اصلا عبارت هایی که باید نرم poeditافزاربیاره که ترجمه بشن نمیاره چکارکنم میشه راهنمایی کنین ممنون

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hashemi86 گفته است :

سلام دوستان من قالب انگلیسی رایگان بیزینس کیت وردپرس را می خوام ترجمه کنم اما اصلا پوشه زبان نداره داخل پوشه تم خودم درست کردم وآدرسش را هم به فایل هدر و فانکشن دادم ولی فایل fa_IR رو که نرم افزارpoedit درست میکنه بازنمی کنه یعنی اصلا عبارت هایی که باید نرم poeditافزاربیاره که ترجمه بشن نمیاره چکارکنم میشه راهنمایی کنین ممنون

سلام

نسخه رایگان و فارسی شده در وبسایت های ایرانی موجوده لطفا جستجو کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، hashemi86 گفته است :

سلام 

additional keywords ها رو تو نرم افزار poedit معرفی کردید؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، sajad گفته است :

سلام 

additional keywords ها رو تو نرم افزار poedit معرفی کردید؟

سلام دوست عزیز آره معرفی کردم ولی چیزی که هست اینه که عبارت ها و کاراکترها داخل تابع e_ نیس و داخل تابع esc_html_e است و من اینم معرفی کردم درست نشد میشه راهنمایی کنین ممنون میشم 

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، hashemi86 گفته است :

سلام دوست عزیز آره معرفی کردم ولی چیزی که هست اینه که عبارت ها و کاراکترها داخل تابع e_ نیس و داخل تابع esc_html_e است و من اینم معرفی کردم درست نشد میشه راهنمایی کنین ممنون میشم 

فایل ترجمه و قالب رو لطفا پیوست کنید. بررسی کنم ببینم کجا رو اشتباه رفتید.

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، hashemi86 گفته است :

سلام ممنونم دست تون دردنکنه فایل ها درست میشه اما کار نمیکنه 

fa_IR.mo

fa_IR.po

functions.php

header.php

چک میکنم. نتیجه رو بهتون اعلام میکنم.

در 9 دقیقه قبل، hashemi86 گفته است :

مشکل اصلی من اینه که نرم افزارpoedit من گزینه New catalogue رونداره روش که میزنم میگه نسخه pro بخرین نمی دونم کرک هم دانلودکردم اما درست نشد 

از بخش file > new بزنید هم کارتون راه میوفته. نیاز نیست دنبال گزینه new Cataloge بگردید.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، hashemi86 گفته است :

بلی همینه از مخزن وردپرس دانلودکردم 

خب مشکل برطرف شد.

احتمال زیاد تو کار با نرم افزار  poedit مشکل داشتید.

فایل قالب رو براتون پیوست میکنم. 

چند تا از استرینگ ها رو برای تست خودم ترجمه کردم و بدون مشکل ترجمه داره انجام میشه و روی پوسته هم اعمال میشه.

business-kit.zip

این قطعه کد هم نیاز نیست استفاده بشه چون تو فایل فانکشن خود قالب تعریف شده:

load_theme_textdomain( 'business-kit', get_stylesheet_directory() . '/languages' );

و بهتر اینجا به جای استفاده از تابع get_stylesheet_directory از get_template_directory استفاده بشه.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، sajad گفته است :

خب مشکل برطرف شد.

احتمال زیاد تو کار با نرم افزار  poedit مشکل داشتید.

فایل قالب رو براتون پیوست میکنم. 

چند تا از استرینگ ها رو برای تست خودم ترجمه کردم و بدون مشکل ترجمه داره انجام میشه و روی پوسته هم اعمال میشه.

business-kit.zip

این قطعه کد هم نیاز نیست استفاده بشه چون تو فایل فانکشن خود قالب تعریف شده:

load_theme_textdomain( 'business-kit', get_stylesheet_directory() . '/languages' );

و بهتر اینجا به جای استفاده از تابع get_stylesheet_directory از get_template_directory استفاده بشه.

میشه بفرمایین مشکل کجا بود من درحال یادگیری هستم برای تجربه میگم ممنون 

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، hashemi86 گفته است :

ببخشین فایل های po ای که خودم ارسال کردم بازشد برای شما یانه چرا نرم افزار poedit مشکل داره قالب های دیگه رو که بازکرد

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، hashemi86 گفته است :

شما تو بخش additional keywords تابع ()ــ رو وارد کرده بودین درصورتی که قالب استرینگ ها رو با تابع esc_html__()  داشت فراخونی میکرد.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، hashemi86 گفته است :

ببخشین فایل های po ای که خودم ارسال کردم بازشد برای شما یانه چرا نرم افزار poedit مشکل داره قالب های دیگه رو که بازکرد

باز میشه ولی هیچ استرینگی داخلش نیست که بشه ترجمه کرد. دلیلش هم اشتباهی بود که انجام داده بودین که تو پاسخ قبلی بهتون گفتم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...