رفتن به مطلب

مشکل در استایل زیر منوها

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، من میخوام وقتی زیر منوها باز میشن از هم فاصله داشته باشن. اگه به منوها padding یا margin بدم درست میشه ولی فاصله ها خیلی زیاد میشن.

با تشکر و سپاس

Untitled.png

لینک به ارسال

چرا پدینگ یا مارجین کم نمیدهید؟ مثلا

margin-bottom: 1px;

حدس میزنم که از پدینگ و مارجین بوت استرپ استفاده میکنید که قابل تعقیر نیستند - مگر با CSS که نقض غرض خواهد بود. -

اگر پدینگ یا مارجین کم میدهید ولی باز هم فاصله زیاد است احتمال دارد که از ابتدا مارجین یا پدینگ آنها منفی بوده.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Lahijan گفته است :

چرا پدینگ یا مارجین کم نمیدهید؟ مثلا

margin-bottom: 1px;

حدس میزنم که از پدینگ و مارجین بوت استرپ استفاده میکنید که قابل تعقیر نیستند - مگر با CSS که نقض غرض خواهد بود. -

اگر پدینگ یا مارجین کم میدهید ولی باز هم فاصله زیاد است احتمال دارد که از ابتدا مارجین یا پدینگ آنها منفی بوده.

از بوت استرپ یا فریم ورک دیگه ای استفاده نمیکنم.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، unid_user گفته است :

از بوت استرپ یا فریم ورک دیگه ای استفاده نمیکنم.

آیا مارجین پائین را امتحان کردید؟ مثل همان گه گفتم 1px؟ چون میفرمائید که مارجین فاصله رو زیاد میکنه اما خیلی زیاد میکنه.

از پلاگین بخصوصی برای منو استفاده میکنید؟ مثلا مکس مگا منو؟ 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Lahijan گفته است :

آیا مارجین پائین را امتحان کردید؟ مثل همان گه گفتم 1px؟ چون میفرمائید که مارجین فاصله رو زیاد میکنه اما خیلی زیاد میکنه.

از پلاگین بخصوصی برای منو استفاده میکنید؟ مثلا مکس مگا منو؟ 

نه از هیچ پلاگینی استفاده نمیکنم. در مرحله طراحی استاتیک هستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...