رفتن به مطلب

راهنمایی جهت رفع نصب ناقص ssl با استفاده از سه تا فایل

پست های پیشنهاد شده

درود به شما دوستان عزیز و اساتيد گرامی 

یک سوالی داشتم 

من مدتیه از شرکت احسان سرور ssl رایگان دریافت میکنم و هر سه ماه یکبار باید تمدیدش کنم

چند وقت پیش دوباره تمدید کردم و همیشه میدادم بهشون تا برام نصب میکردن و این دفعه با توجه به فیلمهای آموزشی که دیدم تصمیم گرفتم که خودم نصب کنم و روند نصب هم جوری بود که بیشتر 5، 6، بار تکرار کردم تا تونستم ssl سایتمو فعال کنم و همچی عالی بود

ولی تازگیا یکی از کاربران سایت بهم پیام داد و یک اسکرین فرستاد که نمیتونه وارد سایت بشه و من یکم پیگیری کردم و دیدم همچی درسته 

بعد خیلی اتفاقی از طریق یک نرم‌افزار خواستم سایتمو جهت آنالیز سئو چک کنم و وقتی دامنه سایتمو وارد کردم یک اروری در رابطه با ssl که فکر میکنم ارور 60 یا 160 بود دقیقا یادم نیست 

و از اون روز تا الان درگیر این مسئله هستم و میخوام که این مشکلو رفع کنم و ممنون میشم راهنماییم کنید

بعد از اینکه ssl رو توسط شرکت احسان سرور تمدید کردم سه تا فایل بهم داد که در تصویر توضیح دادم چیکار کردم و اینجا هم توضیح خواهم داد

بعد از اینکه فایلهارو دریافت کردم و باز کردم دیدم داخلش کدهایی هستش که مربوط به ssl هستش و من وارد هاستم شدم (دایرکت ادمین) 

روی گزینه SSL Certificates کلیک کردم و کدهایی که در فایل شماره 1 و 2 هستش رو کپی کردم و در همین منوی SSL Certificates پیست کردم 

و بعد روی گزینه 

Click Here to paste a CA Root Certificate

کلیک کردم و کد داخل فایل شماره 3 رو کپی کردم و در همین منو پیست کردم 

البته میگم چند بار آزمون خطا زدم تا تونستم درست نصب کنم و حداقل یه شب تا صبح طول کشید تا تونستم بفهمم که چطور باید انجام بدم و هیچ مطلب دقیقی در رابطه با نصب ssl از طریق این سه تا فایل نبود (آموزشهای زیادی بود که دیدم ولی آموزشی در این باره که بدون اینکه به شرکت هاستینگ تیکت بزنم و ssl رو فعال کنم نبود) 

ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از کجاست 

سپاس از لطفتون 

CYMERA_۲۰۱۸۱۲۱۳_۰۵۵۸۳۳.jpg

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، alimelody گفته است :

درود به شما دوستان عزیز و اساتيد گرامی 

یک سوالی داشتم 

من مدتیه از شرکت احسان سرور ssl رایگان دریافت میکنم و هر سه ماه یکبار باید تمدیدش کنم

چند وقت پیش دوباره تمدید کردم و همیشه میدادم بهشون تا برام نصب میکردن و این دفعه با توجه به فیلمهای آموزشی که دیدم تصمیم گرفتم که خودم نصب کنم و روند نصب هم جوری بود که بیشتر 5، 6، بار تکرار کردم تا تونستم ssl سایتمو فعال کنم و همچی عالی بود

ولی تازگیا یکی از کاربران سایت بهم پیام داد و یک اسکرین فرستاد که نمیتونه وارد سایت بشه و من یکم پیگیری کردم و دیدم همچی درسته 

بعد خیلی اتفاقی از طریق یک نرم‌افزار خواستم سایتمو جهت آنالیز سئو چک کنم و وقتی دامنه سایتمو وارد کردم یک اروری در رابطه با ssl که فکر میکنم ارور 60 یا 160 بود دقیقا یادم نیست 

و از اون روز تا الان درگیر این مسئله هستم و میخوام که این مشکلو رفع کنم و ممنون میشم راهنماییم کنید

بعد از اینکه ssl رو توسط شرکت احسان سرور تمدید کردم سه تا فایل بهم داد که در تصویر توضیح دادم چیکار کردم و اینجا هم توضیح خواهم داد

بعد از اینکه فایلهارو دریافت کردم و باز کردم دیدم داخلش کدهایی هستش که مربوط به ssl هستش و من وارد هاستم شدم (دایرکت ادمین) 

روی گزینه SSL Certificates کلیک کردم و کدهایی که در فایل شماره 1 و 2 هستش رو کپی کردم و در همین منوی SSL Certificates پیست کردم 

و بعد روی گزینه 

Click Here to paste a CA Root Certificate

کلیک کردم و کد داخل فایل شماره 3 رو کپی کردم و در همین منو پیست کردم 

البته میگم چند بار آزمون خطا زدم تا تونستم درست نصب کنم و حداقل یه شب تا صبح طول کشید تا تونستم بفهمم که چطور باید انجام بدم و هیچ مطلب دقیقی در رابطه با نصب ssl از طریق این سه تا فایل نبود (آموزشهای زیادی بود که دیدم ولی آموزشی در این باره که بدون اینکه به شرکت هاستینگ تیکت بزنم و ssl رو فعال کنم نبود) 

ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از کجاست 

سپاس از لطفتون 

CYMERA_۲۰۱۸۱۲۱۳_۰۵۵۸۳۳.jpg

وقت بخیر

این موردی هستش که مربوط به پشتیبانی هاستینگتون میشه 

ولی به هر حال دو روش بهتون میگم که با انجامش مشکلتون حل میشه

یکی این هستش که کل اس اس الی ک نصب کردین رو حذف کنید و سایت رو با پرتوکل http بالا بیارین سپس کد هارو دوباره از هاستینگتون دریافت کنید و اقدام به نصبش کنین

دومین روشم شما نمیتونین انجام بدین و مدیر هاستینگ باید یه سری دستوراتی داخل روت سرور وارد کنه که در نتیجه شما بتونین با چند کلیک اس اس ال رو بدون وارد کردن کدی نصب کنید و نیازیم ب آپدیت سه ماهه نداره و به صورت دائمی هستش

در صورت تمایل بفرمایید آموزش روش دوم رو براتون ارسال کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

درود به شما جناب میلاد گل

مثه همیشه مزاحمتون شدم

بی‌نهایت سپاسگذارم از لطفت

درباره‌ی روش اول اینکه گفتین کدهارو پاک کنم و به حالت http برگرده و دوباره از شرکت کد بگیرم

سوال اولم اینه مثلا کدهارو پاک کنم و دوباره درخواست دادم و شرکت هم دوباره فایل جدید رو فرستاد. حالا آیا دوباره باهمین روش باید وارد کنم؟ یا نه بصورت دیگه ای هستش؟ 

و درباره ی روش دوم اینکه این محدودیت سه ماه یکبار تمدید از سمت شرکت احسان سرور هستش. اینکه شما گفتین بصورت دائمی میشه آیا مشکلی نداره بعد از سه ماه بازم فعال میمونه؟ چون به محض اینکه سه ماه از تاریخ تمدید میگذره ایمیل میزنن که تا 10 روز فرصت دارم درخواست بدم تا برام فعال بشه. بعد مثلا اولین بار من اصن نمیدونستم اینو کلا سایتم باز نمیشد و ssl غیر فعال شد. 

البته اینم بگم ssl سایتم بصورت رایگان هستش که هر سه ماه یکبار باید تمدید بشه

ممنون از راهنماییتون و کمکهایی که هم به من و هم به دیگر دوستان میکنی و خیلی خیلی مچکرم از این وقتی که میذاری داداشی 

آرزوی موفقیت و پیروزی دارم برات 

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، alimelody گفته است :

درود به شما جناب میلاد گل

مثه همیشه مزاحمتون شدم

بی‌نهایت سپاسگذارم از لطفت

درباره‌ی روش اول اینکه گفتین کدهارو پاک کنم و به حالت http برگرده و دوباره از شرکت کد بگیرم

سوال اولم اینه مثلا کدهارو پاک کنم و دوباره درخواست دادم و شرکت هم دوباره فایل جدید رو فرستاد. حالا آیا دوباره باهمین روش باید وارد کنم؟ یا نه بصورت دیگه ای هستش؟ 

و درباره ی روش دوم اینکه این محدودیت سه ماه یکبار تمدید از سمت شرکت احسان سرور هستش. اینکه شما گفتین بصورت دائمی میشه آیا مشکلی نداره بعد از سه ماه بازم فعال میمونه؟ چون به محض اینکه سه ماه از تاریخ تمدید میگذره ایمیل میزنن که تا 10 روز فرصت دارم درخواست بدم تا برام فعال بشه. بعد مثلا اولین بار من اصن نمیدونستم اینو کلا سایتم باز نمیشد و ssl غیر فعال شد. 

البته اینم بگم ssl سایتم بصورت رایگان هستش که هر سه ماه یکبار باید تمدید بشه

ممنون از راهنماییتون و کمکهایی که هم به من و هم به دیگر دوستان میکنی و خیلی خیلی مچکرم از این وقتی که میذاری داداشی 

آرزوی موفقیت و پیروزی دارم برات 

وقتت بخیر دوست من

پاسخگویی وظیفه ی منه و خوشحال میشم مشکلتون حل بشه

در مورد روش اول بله به همون شکل قبلی میتونین اعمال کنید و مجددا نصب کنید

در مورد روش دوم هم هیچ محدودیتی وجود نداره و میتونین به صورت مادام العمر ازش استفاده کنید

در صورت تمایل میتونیم میزبان وبسایتتون هم باشیم و به صورت رایگان اس اس ال رو بدون هیچ محدودیتی داخل وبسایتتون نصب و ارور نارنجی رنگ موجود رو حل کنیم

در صورت تمایل خصوصی در تماس باشید

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...