vazizi69@yahoo.com

دادن چند لینک به قسمت های یک عکس

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقت بخیر 

من تو سایت وردپرسی میخوام یه تصویر از نقشه ایران رو بزارم و وقتی موس روی هر شهری ها کلیک میکنه دسته بندی مربوط به اون شهر رو نشون بده 

و الان مشکلم اینه که نمیدونم با چه روشی میتونم تو یه عکس نقشه ایران چطور به هر شهری یه لینک بدم 

ممنون میشم اگر کسی بلده راهنماییم کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که می خواید اصطلاحا میگن marker که کتابخونه های جاوااسکریپت زیادی برای این کار هست.

مثلا توی این صفحه چند نمونش هست :

https://www.jqueryscript.net/tags.php?/image marker/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chemist
      با سلام و احترام؛
      یک سوال از کارشناسان محترم انجمن وردپرس پارسی دارم؛ در چند تا از گروه های تلگرام وردپرس این سوال رو پرسیدم کسی نتونست راهنمایی بکنه. ممنون میشم در حد مبتدی راهنمایی بفرمائین.
      من قالبی نصب کردم که برای چند تا از صفحات، امکان ویرایش مستقیم صفحه از قسمت برگه ها را بسته و حتی ویرایش محتوا از طریق کنترل پنل قالب انجام می شود. تا اینجای کار همه چیز خوبه! ولی وقتی میخوام خودم برگه ای رو ایجاد کنم استایلش به زیبایی استایل صفحات پیش فرض قالب نیست. چطور میتونم از این استایل (قالب) صفحات پیش فرض  برای صفحات ایجاد شده توسط خودم نیز استفاده کنم؟
      با توجه به اینکه نمیدونم دنبال چی و کجا باید بگردم! کدهای صفحات پیش فرض قالب رو اینجا قرار میدم که دوستان با توجه به کدها راهنمایی کنن که باید چه کاری انجام بدهم؟
      <?php /* Template Name: تماس با ما */ Global $CPage; $CPage = 'Contact'; Blade('Page.Contact'); <?php /* Template Name: قوانین */ Global $Options; Global $CPage; $CPage = 'Rules'; Blade('Page.Rules', ['Rules' => $Options->Site_Rules]); من میخوام بقیه صفحاتی که ایجاد می کنم استایل صفحه قوانین را داشته باشه، در صورتی که برای پیج ساخته شده قالب را قوانین انتخاب کنم، محتوای صفحه قوانین را به جای محتوای نوشته شده نمایش می دهد.
      با سپاس فراوان
    • توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط hosseiny.mahdi
      از افرادی که به صورت تمام وقت تمایل به همکاری دارند دعوت میشود رزومه کاری خود را به شماره انتهای آگهی واتساپ نمایند تا پس از بررسی و مصاحبه با شرایط مناسب دعوت به همکاری شوند.
      ⁦⚙️⁩ موارد تخصصی مورد نیاز:
      ⚫طراح حرفه ای سایت
      ⚫متخصص وردپرس
      ⚫تسلط به پلاگین های وردپرس
      ⚫مسلط به امنیت وردپرس
      ⚫تسلط به css , html5,php , jQuery , JavaScript
      ⚫تسلط به سئو تکنیکال و محتوا
      ⚫تسلط به سفارشی سازی قالب ها و افزونه ها
      ⚫تسلط به اختصاصی سازی قالب وردپرس بصورت بهینه و استاندارد
      ⚫تسلط به AdWords , webmaster tools , analytics
      ⚫توانایی پیاده سازی سایت از روی طرح های psd
      ⚫تسلط به کنترل پنل های هاستینگ
      ⚫تسلط به طراحی ریسپانسیو
      ⚫تسلط به UI ,UX
      ⚫تسلط به عیب یابی و رفع مشکلات وردپرسی
      ⚫ مسلط به لینک سازی صحیح داخلی و خارجی

⁦⚙️⁩ موارد شخصیتی مورد نیاز :
      ⚫ تعهد کاری بالا و منظم
      ⚫ متخصص حرفه ای در کار خود
      ⚫ سابقه کار حداقل ۲ سال
      ⚫ نمونه کار قوی و متعدد
      ⚫توانایی تجزیه و تحلیل و حل مسئله
      ⚫ مستعد و خلاق
      ⚫ صفر تا صد مسلط به طراحی سایت
      ⚫ متعهد به زمان‌بندی
      ⚫ انجام وظایف محوله با نهایت دقت و ظرافت
      ⚫پایبند به اصول اخلاقی در تعاملات بین فردی و سازمانی
      ⚫ توانمندی کار تیمی
      ⚫ تمایل به ارتقاء و پیشرفت
      ⁦⚙️⁩ برخی ویژگی‌های مشمول:
      ⚫ حقوق ثابت عالی
      ⚫ ایاب و ذهاب
      ⚫ بیمه تامین اجتماعی
      ⚫ عیدی
      ⚫ پاداش
      ⚫ کارمزد مجزا برای هر پروژه
      ⚫ قابلیت ارتقاء جایگاه
      ⚫ نزدیک مترو
      ⚫از ۹ صبح تا ۱۸ و پنجشنبه ها تا ۱۴
      ⚫استخدام کارآموزان قوی(پس از یک ماه کارآموزی و رضایت)

• توسط smtm
      سلام به همگی!
      بعد از تغییر نوع لینک پیوند یکتا از ساده به نام نوشته یا هر گزینه دیگه حروف فارسی تو قسمت آدرس بار به علامت سوال تبدیل میشه و میره تو پیج 404!

این حالتی هست که روی نام نوشته قرار دادم به علامت سوال تبدیل میشه و به 404 میرسه:

و این حالت لینک ساده ست که بدون اخطار 404 هست و صفحه درست نشون میده:

البته زمانی که به نام نوشته تغییر میدم وقتی که موس رو روی لینک قرار میدم لینک ها همه تغییر کردن یعنی درست نوشته میشه:
      ولی وقتی روی لینک کلیک میکنم و میخواد صفحه رو لود کنه حروف فارسی به علامت سوال تبدیل میشه.

افزونه های Change Permalink Helper، Longer Permalinks، رو هم نصب کردم!
      کد زیر و هم انتهای فانکشن قالب قرار دادم و حتی از لینک   https://yoast.com/research/permalink-helper.php هم برای ایجاد کد ریدایرکت توی فایل htacces هم استفاده کردم ولی باز مشکل پابرجاست.
      دوستای با تجربه اگه چیزی تو این زمینه میدونید لطف میکنید بهم میگید و منو راهنمایی می کنید. ممنون از شما.
      add_filter( 'sanitize_title', 'wpse52690_limit_length', 1, 3 ); function wpse52690_limit_length( $title, $raw_title, $context ) { // filters if( $context != 'save' ) return $title; // vars $desired_length = 20; //number of chars $desired_words = 5; //number of words $prohibited = array( 'the' ,'in' ,'my' ,'etc' //put any more words you do not want to be in the slug in this array ); // do the actual work // filter out unwanted words $_title = explode( ' ', $title ); //if you want more than one switch to preg_split() $_title = array_diff( $_title, $prohibited ); // count letters and recombine $new_title = ''; for( $i=0, $count=count($_title); $i<$count; $i++ ) { //check for number of words if( $i > $desired_words ) break; //check for number of letters if( mb_strlen( $new_title.' '.$_title[$i] ) > $desired_length ) break; if( $i != 0 ) $new_title .= ' '; $new_title .= $_title[$i]; } return $new_title; }  
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر