رفتن به مطلب

افزونه پیش نمایش ویدئو مانند اپارات و یوتیوب

پست های پیشنهاد شده

دنبال افزونه ای هستم که مانند سایت های آپارات و یوتیوب وقتی روی تصویر بندانگشتی ویدئو موس نگه داشته میشه یه پیش نمایش و پخشی از اون نشون داده بشه

با تشکر از دوستانی که راهنمایی می کنند

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chem گفته است :

دنبال افزونه ای هستم که مانند سایت های آپارات و یوتیوب وقتی روی تصویر بندانگشتی ویدئو موس نگه داشته میشه یه پیش نمایش و پخشی از اون نشون داده بشه

با تشکر از دوستانی که راهنمایی می کنند

وقت بخیر دوست من

برای این مورد باید از کد نویسی استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام :).

اگر خودتون برنامه نویسشو میکنید میشه راهنمایی کرد وگرنه حتما باید به کد سایت دسترسی داشت تا بشه یک پلاگین براش نوشت. این پلاگین به  ویدئو هایی که قراره در یک صفحه لیست بشه دسترسی خواهد داشت و در صورت لزوم به آنها تگ اضافه میکنه تا بتونه با جاوااسکریپت کنترلشون کنه. یه نمونه ساده استفاده از اسکریپت اینجا هست که اگر میخواهید به کدش نگاه کنید ولی برای کل صفحه و فیلمهایی که به صورت داینامیک لیست میشه موضوع کمی پیچیده تر خواهد بود

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، agahi1 گفته است :

سلام :).

اگر خودتون برنامه نویسشو میکنید میشه راهنمایی کرد وگرنه حتما باید به کد سایت دسترسی داشت تا بشه یک پلاگین براش نوشت. این پلاگین به  ویدئو هایی که قراره در یک صفحه لیست بشه دسترسی خواهد داشت و در صورت لزوم به آنها تگ اضافه میکنه تا بتونه با جاوااسکریپت کنترلشون کنه. یه نمونه ساده استفاده از اسکریپت اینجا هست که اگر میخواهید به کدش نگاه کنید ولی برای کل صفحه و فیلمهایی که به صورت داینامیک لیست میشه موضوع کمی پیچیده تر خواهد بود

سلام

ممنون از توجه و راهنمایی شما

نه خودم برنامه نویسی نمی کنم

منظور از کد سایت کل قالب هست یا اینکه فقط بخشی خاصی مد نظر و نیاز هستش؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، chem گفته است :

منظور از کد سایت کل قالب هست یا اینکه فقط بخشی خاصی مد نظر و نیاز هستش؟

اگر شما برنامه نویسی میکردید میشد که فقط قسمتی از کد رو بفرستید و من سعی کنم که یک محیط مشابه درست کنم و اینقدر تعقیر بدم تا بدرد کار شما بخوره. من یا شخص دیگه الان نمیتونه بدونه که سیستم فعلی شما چطور عمل میکنه که بتونه اونو تعقیر بده. مثلا ممکنه همین الان تگ تصویر شما مشخصاتی رو داشته باشه که تعقیرات زیادی لازم نداشته باشه. براتون پی اس میفرستم و توضیح میدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...