رفتن به مطلب

مشکل در طراحی صفحه لندینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک موردی دارم که خیلی خیلی جدی نیاز دارم رفع بشه اونم این مسئله هست که میخام سایت ریسپانسیو طراحی کنم الان کل سایت اوکیه و موردی نداره فقط ی بخش از صفحه اصلیم رو میخام تو ی ردیف سه ستون قرار بدم که روی موبایل هم سه ستون کنار هم قرار بگیرن نه زیر هم اما نمیدونم چیکار کنم و نیازمند راهنمایی شما عزیزان هستم و امید دارم حتما کمکم کنین 

برای مثال میگم میخام ستا تصویر به نام های a.b.c  رو تو حالت ریسپانسیو در کنار هم قرار بگیرن اما هر کاری میگنم نمیشه و زیر هم میوفتن 

A

B

اما من میخام ایتم ها کنار هم باشن 

A.B.B 

کمکم کنین بدجوری گیرم سر این کار 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، pooga گفته است :

سلام دوستان من یک موردی دارم که خیلی خیلی جدی نیاز دارم رفع بشه اونم این مسئله هست که میخام سایت ریسپانسیو طراحی کنم الان کل سایت اوکیه و موردی نداره فقط ی بخش از صفحه اصلیم رو میخام تو ی ردیف سه ستون قرار بدم که روی موبایل هم سه ستون کنار هم قرار بگیرن نه زیر هم اما نمیدونم چیکار کنم و نیازمند راهنمایی شما عزیزان هستم و امید دارم حتما کمکم کنین 

برای مثال میگم میخام ستا تصویر به نام های a.b.c  رو تو حالت ریسپانسیو در کنار هم قرار بگیرن اما هر کاری میگنم نمیشه و زیر هم میوفتن 

A

B

A.B.B 

سلام 

شما باید تو حالت موبایل یا مثلا عرض ۷۶۸پیکسل. یه مدیا کوئری تو css بنویسید که این ستون ها به جای اینکه تو موبایل عرضشون ۱۰۰درصد باشه. مثلا ۳۰ درصد باشه تا اینطوری کنار هم قرار بگیرن.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، pooga گفته است :

A

B

A.B.B 

وقت بخیر دوست من @pooga

شما کتابخانه ی bootstrap رو که شامل فایل js و css هستش رو توی هاستتون درون ریزی کنید سپس

در فایل header.php متا تگ و اسکریپتشو اضافه کنید

سپس به اون سه تا تصویر کلاس col-xs-4 رو اضافه کنید تا توی یه ستون و کنار هم قرار بگیره

البته شما میتونین از مدیا کوئری هم استفاده کنید و بهش استایل بنویسین که برای این کار هم باید تعیین کنید که به پیکسل های 768 و از اون به پایین فلان استایل رو بگیر

اگر توانایی انجامشو نداشته باشید و با بوت استرپ و لندینگ پیج اشنایی نداشته باشید خصوصی در تماس باشید براتون انجام بدیم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...