رفتن به مطلب

افزونه دکان

vahid699

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب واحترام فراوان خدمت شما عزیزان

آقا من یک سوال داشتم لطفا در صورت ممکن راهنمایی کنید.

افزونه دکان یا هر افزونه تجاری دیگ که سایت های اصلیشون با پول میفروشن و در ایران هم مارکت افزونه های راست چین و ژاکت حالا بکنار که بجز ایران همه کشور ها به کپی رایت اهمیت میدن وارزش قایل هستند. سوال اصلی من اینه افزونه هایی که در ایران ((مارکت های که عرض شد ()) با پول افزونه میخریم تفاوتشون با افزونه های غیر پولی که مثلا 20 اسکرپیت یا میهن اسکرپیت بصورت رایگان ارایه میدن چیه؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید من هر سری در خرید افزونه به این موارد فک میکنم وچون آگاهی ندارم در این زمینه راستشو بخواین از امنیتش میترسم و پولی میخرم وجرات نمیکنم رایگانشو تهیه کنم!

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، vahid699 گفته است :

با سلام و عرض ادب واحترام فراوان خدمت شما عزیزان

آقا من یک سوال داشتم لطفا در صورت ممکن راهنمایی کنید.

افزونه دکان یا هر افزونه تجاری دیگ که سایت های اصلیشون با پول میفروشن و در ایران هم مارکت افزونه های راست چین و ژاکت حالا بکنار که بجز ایران همه کشور ها به کپی رایت اهمیت میدن وارزش قایل هستند. سوال اصلی من اینه افزونه هایی که در ایران ((مارکت های که عرض شد ()) با پول افزونه میخریم تفاوتشون با افزونه های غیر پولی که مثلا 20 اسکرپیت یا میهن اسکرپیت بصورت رایگان ارایه میدن چیه؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید من هر سری در خرید افزونه به این موارد فک میکنم وچون آگاهی ندارم در این زمینه راستشو بخواین از امنیتش میترسم و پولی میخرم وجرات نمیکنم رایگانشو تهیه کنم!

سلام 

هر پلاگینی که بصورت تجاری هست رو باید از منبع اصلی خودش تهیه کنید. 

به این چند دلیل مهم: 

۱- فایل های افزونه دستکاری نشده و کاملا اورجینال هست و قابل اطمینان هست.

۲- قاعدتا اگه پلاگین رو از منبع اصلی خودش تهیه کنید پشتیبانی و مشکلاتی که داشته باشید رو براتون پیگیری میکنن و راهنماییتون میکنن.

۳- آپدیت های بعدی پلاگین‌ها رو خودتون به راحتی میتونید داشته باشید و استفاده کنید.

هیچ یک از سایت های فروشگاهی ایرانی که اقدام به فروش فایل های وردپرس میکنن منظور قالب و پلاگین هست. هیچ فعالیتی مشخصی ندارند. دلیلی نداره وقتی یه پلاگین هست ۵۰دلار یه سایت ایرانی که ادعای اورجینال بودن محصول میکنه اونو بزاره ۵۰هزارتومن یا ....

بارها پیش اومده کاربران اشتباه کردن و از همین سایت هایی که به ظاهر معتبر هستن محصولات وردپرسی تهیه کردن ولی بعدا مشکلاتی تو سایت براشون به وجود اومده و...

همیشه سعی کنید از محصولات واقعا اورجینال استفاده کنید تا خیالتون راحت باشه. درغیراینصورت مشکلاتی نظیر: آلوده شدن سایت، ریدایرکت های تبلیغاتی و... ممکنه برای سایتتون رخ بده.

معتبرترین منبع برای خرید قالب های وردپرسی:

https://themeforest.net/

معتبرترین منبع برای خرید پلاگین های وردپرسی:

http://codecanyon.net

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، sajad گفته است :

سلام 

هر پلاگینی که بصورت تجاری هست رو باید از منبع اصلی خودش تهیه کنید. 

به این چند دلیل مهم: 

۱- فایل های افزونه دستکاری نشده و کاملا اورجینال هست و قابل اطمینان هست.

۲- قاعدتا اگه پلاگین رو از منبع اصلی خودش تهیه کنید پشتیبانی و مشکلاتی که داشته باشید رو براتون پیگیری میکنن و راهنماییتون میکنن.

۳- آپدیت های بعدی پلاگین‌ها رو خودتون به راحتی میتونید داشته باشید و استفاده کنید.

هیچ یک از سایت های فروشگاهی ایرانی که اقدام به فروش فایل های وردپرس میکنن منظور قالب و پلاگین هست. هیچ فعالیتی مشخصی ندارند. دلیلی نداره وقتی یه پلاگین هست ۵۰دلار یه سایت ایرانی که ادعای اورجینال بودن محصول میکنه اونو بزاره ۵۰هزارتومن یا ....

بارها پیش اومده کاربران اشتباه کردن و از همین سایت هایی که به ظاهر معتبر هستن محصولات وردپرسی تهیه کردن ولی بعدا مشکلاتی تو سایت براشون به وجود اومده و...

همیشه سعی کنید از محصولات واقعا اورجینال استفاده کنید تا خیالتون راحت باشه. درغیراینصورت مشکلاتی نظیر: آلوده شدن سایت، ریدایرکت های تبلیغاتی و... ممکنه برای سایتتون رخ بده.

معتبرترین منبع برای خرید قالب های وردپرسی:

https://themeforest.net/

معتبرترین منبع برای خرید پلاگین های وردپرسی:

http://codecanyon.net

ممنون از پاسخگویی شما ولی چند مسله است تو صحبتهای شما. اول اینکه من فرق افزونه هایی که تو ایران مارکت های افزونه از جمله ژاکت و راست چین با پول ارایه میدن با افزونه هایی که مثل سایتهای 20 اسکریپت و مهین اسکرپیت یا غیره بصورت رایگان ارایه میدن چیه؟؟؟؟ سوال اصلی من اینه؟

دوم اینکه شما میگید اورجینال پس فارسی سازیش چی میشه؟

سوم هم اینکه شما مارکت های افزونه و قالب وردپرسی خارجی رو معرفی کردین که اونم میشه همین ژاکت و راست چین خودمون دیگ. چون اکثر افزونه ها ت سایت خودشون ارایه میشه.مثلا افزونه سو یو هست تو سایت خودش ارایه میشه. دیگه نیازی نیس بریم اون فروشگاهایی که شما معرفی کردین یعنی اگه بریم حرف خود شما نقص میشه. چون میفرمایید باید اورجینال تهیه کنیم. به نظر منم اورجینال یعنی از سازنده محصول محصول رو خریداری کردن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...