رفتن به مطلب

عدم ورود به مدیریت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام
صبح بخیر
زمانی که می خوام وارد پیشخوان وردپرس دامنه https://jamshidiniya.com بشم اجازه نمیده و این پیام نمایش داده می شود :متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید.
حتی گاهی وقتها نام کاربری و رمز عبور میخواد ولی وقتی وارد میکنم به صفحه اصلی سایت منتقل میشم حتی آخرین افزونه که نصب کردم را از داخل هاست پاک کردم
به پشتیبانی هاست تیک زدم و این جواب را ارسال کردن:اگر پس از ورود نام کاربری و رمز عبور با خطا مواجه می شوید می بایست موضوع را از طراح سایت یا یک متخصص وردپرس پیگیری کنید چون ممکن است دسترسی به این صفحه توسط پلاگینی غیرفعال شده باشد.
امکانش هست که راهنمایی بفرمایید .

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، jalil noori گفته است :

سلام
صبح بخیر
زمانی که می خوام وارد پیشخوان وردپرس دامنه https://jamshidiniya.com بشم اجازه نمیده و این پیام نمایش داده می شود :متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید.
حتی گاهی وقتها نام کاربری و رمز عبور میخواد ولی وقتی وارد میکنم به صفحه اصلی سایت منتقل میشم حتی آخرین افزونه که نصب کردم را از داخل هاست پاک کردم
به پشتیبانی هاست تیک زدم و این جواب را ارسال کردن:اگر پس از ورود نام کاربری و رمز عبور با خطا مواجه می شوید می بایست موضوع را از طراح سایت یا یک متخصص وردپرس پیگیری کنید چون ممکن است دسترسی به این صفحه توسط پلاگینی غیرفعال شده باشد.
امکانش هست که راهنمایی بفرمایید .

وقت بخیر

لطفا خصوصی در تماس باشید تا مشکلتون رو بررسی و حل کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام ,

از طریق هاست به پوشه plugins رفته و نام پوشه پلاگین رو تغییر دهید و مجدد ورود کنید به پیشخوان خود و در ادامه افزونه امنیتی اگر نصب میباشد اقدام به حذف نمائید .

با تشکر

کمک وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...