رفتن به مطلب

افزونه فرم جست و جوی پیشرفته در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من قصد دارم ،‌یف فرم در سایتم داشته باشم  که دو تا فیلد از کاربر بگیره  وبرحسب اون تو محتوای سایت بگرده نتیجه جست و جو رو فیلتر بهش نمایش بده .مثل عکس ، میشه راهنمایی کنید؟

Capture.PNG

لینک به ارسال

اگر اشکالی نداره من سعی کنم ببینم میتونم یک پلاگین بسازم که این مشکل رو حل کنه. 

شما حتما میخواهید که نام گونه و نوع گونه در فیلدهای مربوطه جستجو شود.  یعنی شما الان یک فیلد دارید که نام گونه رو وارد آن میکند و یک فیلد دارید که نوع گونه رو وارد میکنید. 

سوال اول من: آیا الان این سایت دایر هست و برنامه نویسی شده و یا اینکه هنوز طراحی نشده؟ علت اینکه میپرسم اینه که بدونم اطلاعات چجوری save شده تا بدونم چجوری میشه  استخراجش کرد. 

من دارم یک پلاگین درست میکنم که تقریبا همین کاری که شما میخواهید میکنه. اگر بیشتر اطلاعات بدید ببینم که آیا آنچه شما لازم دارید فرق میکنه یا خیر. 

راستی آیا این همان سوال مربوط به جستجو در پی دی اف است؟ اگر پی دی اف را هم بخواهید کمی پیچیده تر میشه. حتی همون پلاگینی که آنجا من پیشنهاد دادم بعدا فهمیدم که برای پی دی اف باید ورژن خریدنی آن را تهیه کرد.

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر

بابت تاخیر در پاسخ دهی معذرت می خوام ،‌بله دقیقا منظورم رو درست متوجه شدید، اگه چنین پلاگینی بنویسید که عالیه چون من تو این چند روزه پلاگین های زیادی رو بررسی کردم اما هیچ کدوم چنین قابلیتی رو نداشتند ، ضمنا این موضوع نیاز خیلی سایت ها می تونه باشه ، که یه فرم با فیلدهای دلخواه وجود داشته باشه که کاربر اطلاعات رو وارد کنه و سایت از دیتا بیسش بخونه و نمایش بده به کاربر حالا در قالب فایل ، پی دی اف  و یا همون تو صفحه سایت ، اینش خیلی اهمیتی نداره ، یه نمونه از سایت هایی که این کار رو انجام میده سازمان سنجش هست.5c0b52c434420_.PNG.ed2d420b0a5d49768bee07922f753d6e.PNG

لینک به ارسال
در در 12/5/2018 at 22:09، agahi1 گفته است :

اگر اشکالی نداره من سعی کنم ببینم میتونم یک پلاگین بسازم که این مشکل رو حل کنه. 

شما حتما میخواهید که نام گونه و نوع گونه در فیلدهای مربوطه جستجو شود.  یعنی شما الان یک فیلد دارید که نام گونه رو وارد آن میکند و یک فیلد دارید که نوع گونه رو وارد میکنید. 

سوال اول من: آیا الان این سایت دایر هست و برنامه نویسی شده و یا اینکه هنوز طراحی نشده؟ علت اینکه میپرسم اینه که بدونم اطلاعات چجوری save شده تا بدونم چجوری میشه  استخراجش کرد. 

من دارم یک پلاگین درست میکنم که تقریبا همین کاری که شما میخواهید میکنه. اگر بیشتر اطلاعات بدید ببینم که آیا آنچه شما لازم دارید فرق میکنه یا خیر. 

راستی آیا این همان سوال مربوط به جستجو در پی دی اف است؟ اگر پی دی اف را هم بخواهید کمی پیچیده تر میشه. حتی همون پلاگینی که آنجا من پیشنهاد دادم بعدا فهمیدم که برای پی دی اف باید ورژن خریدنی آن را تهیه کرد.

در در 12/5/2018 at 14:12، sahartmp گفته است :

سلام من قصد دارم ،‌یف فرم در سایتم داشته باشم  که دو تا فیلد از کاربر بگیره  وبرحسب اون تو محتوای سایت بگرده نتیجه جست و جو رو فیلتر بهش نمایش بده .مثل عکس ، میشه راهنمایی کنید؟

Capture.PNG

خیر در حال حاضر سایت دایر نیست‌،‌و من قصد دارم براش یه سایت با وردپرس طراحی کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sahartmp گفته است :

خیر در حال حاضر سایت دایر نیست‌،‌و من قصد دارم براش یه سایت با وردپرس طراحی کنم

بهتر. به این ترتیب لازم نیست که پلاگین را مطابق آن کرد. حالا میشود از اساس سایت را به طور بهینه طراحی کرد. برایتان یک پی ام میفرستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...