رفتن به مطلب

تغییر مسیر سایت به سایت های ناشناس

پست های پیشنهاد شده

سلام، وقت بخیر

وقتی بر روی نتایج جستجوی مربوط به سایت هایم در موتورهای جستجو کلیک می کنم بلافاصله به جای اینکه به سایت من بره به سایت‌های ناشناس می ره لطفا راهنمائی کنید. یه سری نکات رو لازم دونستم در زیر بیارم

1- از ورد پرس استفاده می کنم
2- هر دو سایت بر روی یک هاست قرار دارد
3- همه پلاگین ‌ها و حتی قالب سایت رو غیرفعال کردم اما بازم مشکل حل نشد
4- محتویات فایل .htaccess رو حذف کردم تغییری نکرد
5- از ssl خود هاست استفاده می کنم
6- به پشتیبانی هاستم گفتم من احتمال می دم این تبلیغات از جانب شما باشه گفت حرفتون خنده داره!
7- برای هر سایت فقط یک بار تغییر مسیر انجام میشه و تا زمانی که Ip تغییر نکنه دیگه این مشکل نیست

پیشاپیش ممنون

لینک به ارسال
در در 12/2/2018 at 21:40، padenaorg گفته است :

سلام، وقت بخیر

وقتی بر روی نتایج جستجوی مربوط به سایت هایم در موتورهای جستجو کلیک می کنم بلافاصله به جای اینکه به سایت من بره به سایت‌های ناشناس می ره لطفا راهنمائی کنید. یه سری نکات رو لازم دونستم در زیر بیارم

1- از ورد پرس استفاده می کنم
2- هر دو سایت بر روی یک هاست قرار دارد
3- همه پلاگین ‌ها و حتی قالب سایت رو غیرفعال کردم اما بازم مشکل حل نشد
4- محتویات فایل .htaccess رو حذف کردم تغییری نکرد
5- از ssl خود هاست استفاده می کنم
6- به پشتیبانی هاستم گفتم من احتمال می دم این تبلیغات از جانب شما باشه گفت حرفتون خنده داره!
7- برای هر سایت فقط یک بار تغییر مسیر انجام میشه و تا زمانی که Ip تغییر نکنه دیگه این مشکل نیست

پیشاپیش ممنون

ربطی به سایتتون نداره بخاطر اکستنشن های مرورگر کروم می باشد شما از موزیلا تست کنید متوجه میشوید مشکلی نیست . تمام اکستنشن ها را حذف کنید و اگر ممکنه کروم را مجدد نصب کنید

در یک کلام مشکل از سیستم و مرورگر خودته

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، neda411 گفته است :

ربطی به سایتتون نداره بخاطر اکستنشن های مرورگر کروم می باشد شما از موزیلا تست کنید متوجه میشوید مشکلی نیست . تمام اکستنشن ها را حذف کنید و اگر ممکنه کروم را مجدد نصب کنید

در یک کلام مشکل از سیستم و مرورگر خودته

ممنون از وقتی که می ذارید

با موزیلا و با یه سیستم دیگه هم تست کردم نتیجه یکی بود

لینک به ارسال

سلام
این مشکل ممکنه به خاطر دو دلیل زیر باشه:

۱) شما از افزونه یا قالب‌های نال شده استفاده میکنید که حاوی کد‌های ریفیر است.

۲) شما از هاست اشتراکی استفاده میکنید و گواهی ssl رایگان با تنظیمات درست نصب نشده و به همین دلیل با وارد کردن آدرس سایت با https به سایر سایت‌های میزبانی شده توسط اون هاستینگ یا ... منتقل میشید.

توصیه میشه از پنل هاستینگ خودتون گواهی ssl رو حذف کنید و یکبار دیگه بررسی کنید.
در صورتی که مشکلتون حل نشد آدرس سایتتون رو بزارید ما بررسی کنیم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...