رفتن به مطلب

دسترسی ادیت به پوشه wp-json

پست های پیشنهاد شده

برای سایتم میخاستم یک سری تبلیغات بگیرم.اما اون موسسه ای که تبلیغ میزاره گفت گوگل اجازه تبلیغ نداده چون سایتت مالور یا ویروس داره.کد مخرب

بررسی کردم دیدم ادرس کد مخرب اینجاست.چطور به پوشه wp-json باید دسترسی پیدا کنم؟؟؟

عکس خطا رو فرستادم.از یه افزونه استفاده کرده بودم برای فرم تماس با ما.پاکش کردم افزونه رو اما هنوز خطاش هست

ff.png

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ryaghobi2050 گفته است :

برای سایتم میخاستم یک سری تبلیغات بگیرم.اما اون موسسه ای که تبلیغ میزاره گفت گوگل اجازه تبلیغ نداده چون سایتت مالور یا ویروس داره.کد مخرب

بررسی کردم دیدم ادرس کد مخرب اینجاست.چطور به پوشه wp-json باید دسترسی پیدا کنم؟؟؟

عکس خطا رو فرستادم.از یه افزونه استفاده کرده بودم برای فرم تماس با ما.پاکش کردم افزونه رو اما هنوز خطاش هست

ff.png

وقتتون بخیر

این مورد نیازه که به صورت دستی بررسی بشه

در صورت تمایل خصوصی در تماس باشید براتون بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقتتون بخیر

این مورد نیازه که به صورت دستی بررسی بشه

در صورت تمایل خصوصی در تماس باشید براتون بررسی کنم

موفق باشید

به صورت دستی یعنی چی؟

لینک به ارسال

از افزونه خاص ریست کردن استفاده کردم اما وقتی به url جیسون سایت میرم خطای زیر را میده.علت چیه؟

error {"code":"rest_cannot_access","message":"DRA: Only authenticated users can access the REST API.","data":{"status":403}}

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، ryaghobi2050 گفته است :

به صورت دستی یعنی چی؟

یعنی باید کدتون بررسی بشه

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

کد را بالا ارسال کردم.فهمیدک که چطور به پوشه جیسون هم باید دسترسی داشت.پلاگین غیرفعال کردنشو نصب کردم.اما وقتی میرم تو یو ار ال خطای بالا را میده.ممنون میشم بید چطور باید رفعش کنم.چون بقیه اشو خودم میدونم که کجای کد رو باید اصلا کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...