رفتن به مطلب
gust

عدم نمایش قسمت افزودن تم و پلاگین ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه مشکلی دارم قالب Entrada نصب شده و الان میخوام افزونه اضافه کنم یا ویرایش کنم با اینکه ادمینم امکانش نیست دسترسی به هاستم دارم منتهی اونجام چیزی پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید

ویرایش شده توسط gust

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، gust گفته است :

سلام دوستان من یه مشکلی دارم قالب Entrada نصب شده و الان میخوام افزونه اضافه کنم یا ویرایش کنم با اینکه ادمینم امکانش نیست دسترسی به هاستم دارم منتهی اونجام چیزی پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط zaubel2040
      چگونه میتوان دسترسی نصب کننده قالب و هاست و غیره را کنترل و محدود نمود ؟
    • توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط mrmahdi654
      سلام دوستان من میخوام اطلاعات کاربر های وارد شده به سایت رو ماهانه جمع آوری کنم. مثلا نمره دانشگاهشون. ماهانه نمراتشون رو توی سایت وارد کنند. میخوام نمودار پیشرفت و پسرفتشون رو توی هر درس داشته باشم
      مثلا نمودار نمرات ریاضی یک کاربر در طول 4 ماه، چطوری میتونم این کارو کنم، ممنون میشم جواب بدید دوستان
    • توسط صدف ترک
      سسلام
      روزتون بخیر
      من چند وقته حملات brute force دارم item security رو نصب کردم. رمزم قوی است و recaocha هم کذاشتم ولی بازم حمله brute forceاتفاق میفته آیا امکان هک وجود دارد؟؟
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
  • اضافه کردن...