رفتن به مطلب

بهم ریختن بخش ورود وردپرس

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و اساتید محترم

حدود یک هفته ای میشه که من نمیتونم به بخش پنل وردپرس وارد بشم و مشکل از این قراره

نمیدونم مشکل از کجاست که وقتی میخوام وارد بخش مدیریت وردپرس خودم بشم به صفحه راه اندازی وصل میشم و تمام اطلاعات هاست از قبیل نام پایگاه داده و ... رو میخواد و بعدش میرسه به صفحه ( به فرآیند معروفِ پنج دقیقه‌ایِ راه‌اندازی وردپرس ) حالا از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنن بنده رو تا مشکل رو برطرف کنم آخه میترسم با وارد کردن اطلاعات تمام اطلاعات سایتم ازبین بره

لینک سایت

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

ویرایش شده توسط 2raj
لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، menalgeya گفته است :

سلام دوست عزیز

هر بار برای ورود به ادمین سایت با این مشکل مواجه هستید ؟ مراحل را تا به حال کامل طی کردید ؟

سلام خیر الان بعد از حدود 2 سال اولین بار هست که همچین اتفاقی می افته

خیر مراحل رو تا آخر نرفتم میترسم اطلاعات سایت بپره

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، hamra گفته است :

فایل های داخل هاست رو چک کنید ببینید فایل install.php داخلشون هست احتمالا (قبلش بکاپ گیری کنید که اطلاعات از بین نرود)

و یا از طریق خصوصی در ارتباط باشید که مورد رو برای شما برسی و رفع کنیم.

خیر فایل install.php در هاست وجود نداره

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، menalgeya گفته است :

شما جهت اطمینان از تمام اطلاعات هاست خود به صورت جداگانه بک اپ تهیه کنید 

دیتابیس و تمام فایل ها و یک بار مسیر رو تا اخر برید ببنید مشکل برطرف خواهد شد یا خیر 

میتونید از طریق خصوصی هم در ارتباط باشید تا کمکتون کنم

جالب اینجاست که اطلاعات سایت از قبیل نام دیتابیس و ... که باید در فایل web.config وجود داشته باشه وجود نداره

حدسم اینه که هاست هک شده باشه

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، menalgeya گفته است :

خیر هک نشده همون اطلاعات دیتابیس رو اونجا وارد کنید مشکلتون حل میشه و نیاز به کار دیگه ای نیست 

وارد کردم متاسفانه مشکل حل نشد و اطلاعات عنوان سایت و نام کاربری و ... رو میخواد برای راه اندازی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...