eniac

نمایش همه قسمتهای صفحه در amp

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام چرا amp این دوتا سایت باهم فرق میکنه؟

لینک اولی فقط قسمت مربوط به پست رو نشون میده ولی لینک دومی کل صفحه رو توی نسخه amp نشون میده.

این یک صفحه amp سایت خودمه

این برای همیار وردپرسه

ویرایش شده در توسط eniac
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

چون نسخه های amp فرق می کنند

درست مثل sitemap، امکان داره من از یک پلاگین استفاده کنم، شما از یک پلاگین دیگه، یا مثلا شما از پلاگین استفاده کنید، بنده خودم کد نویسیش رو انجام بدم و به اصطلاح کاستوم شده باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Mr-Tarah گفته است :

درود

چون نسخه های amp فرق می کنند

درست مثل sitemap، امکان داره من از یک پلاگین استفاده کنم، شما از یک پلاگین دیگه، یا مثلا شما از پلاگین استفاده کنید، بنده خودم کد نویسیش رو انجام بدم و به اصطلاح کاستوم شده باشه

چطور میتونم ظاهرشو تغییر بدم که کل اون صفحه یا بخشهای بیشتری رو توی نسخه amp نشون بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. من داخل صفحه اصلی سایتم بخش فوتر رو شخصی سازی کردم ولی در صفحه تماس با ما و درباره ما فوتر تغییر نکردن. سوالم اینه که چطور میشه فوتر صفحه اصلی رو به صفحات دیگه اعمال یا کپی کنم؟
      سایت: gymarket.ir
      ممنون
    • توسط alireza.commander
      سلام دوستای خوبم
      میخواستم دکمه اپلود عکس پروفایل و نمایش عکس در همان صفحه، ایجاد کنم اما به مشکل خوردم. کسی میتونه بهم کمک کنه؟ 
    • توسط saranekonam
      سلام
      من از افزونه advanced-custom-fields برای زمینه های دلخواه استفاده میکنم

ولی یه سوال داشتم اینکه میشه تو این افزونه از این روش استفاده کرد

فرض کنید من تو سایتم میخوام به فایلی برای دانلود قرار بدم که 2 گیگه و این فایل رو به چهار قسمت 500 مگابایتی تقسیم میکنم
      باید 4 تا لینک لینک دانلود قرار بدم

بعد فرض کنید یه پست دیگه میخوام بزارم که حجمش 4 گیگه و 8تا فایل 500 مگابایتی تقسیم کنم و 8 تا لینک دانلوذ بزارم

سوال من اینه چجور باید این زمینه دلخواه رو ایجاد کنم که متغیر باشه و بسته به تعدادی که لینک قرار میدم همونقدر لینک نمایش بده تو پست ها؟
    • توسط aminsoltani1398
      سلام دوستان
      من بعد از آپدیت وردپرس به ورژن 5.3، چون افزونه جلالی آپدیت نداد، مجبور شدم خودم دستی  wp-content/plugins/wp-jalali/inc/wp-jalali-filters.php ادیت کنم و date_i18n  رو به wp_date تغییر بدم. حالا توی بخش سلامت ورپرس این ارور رو میگیرم. دوستان کسی راه حلی به ذهنش میرسه تا بشه این خطا رو رفع کرد ؟

منطقه زمانی پیشفرض PHP پس از بارگذاری وردپرس با فراخوانی date_default_timezone_set() تابع تغییر یافته است. این عملکرد با محاسبات صحیح تاریخ و زمان تداخل دارد.