رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت من هر چند وقت یکبار مثلا یم هفته یا دو هفته یکبار سایت کلا میپره و فقط صفحه سفید میشه و باید دستی آپدیت بشه ادرس سایت اینه که همین الان این خطا را داره 
  www.cctv-i.ir
ضمنا اگر چندتا صفحه همزمان باز بشه خطای 502 رو میده

لینک به ارسال

سلام. اینکه بالا نمیاد خیلی دلایل میتونه داشته باشه ممکنه خطایی چیزی توی کدها باشه که باید دیباگ رو فعال کنید و همون موقع ببینید چه اروری داره میده و بارها توی اینترنت و همین انجمن در مورد نحوه حل این مشکل توضیح داده شده. الان هم همچین مشکلی نداره.

اما اینکه 502 میده مربوط به سرور میشه که یا باید هاست بهتری تهیه کنید یا درخواست بدید منابعتونو ارتقا بدن.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام چند وقت پیش وب سایت من  http://viskaoil.com صفحه سفید یا صفحه مرگ نشون میداد !!! . با هاست و خیلی جاها صحبت کردم . مشخص شد به علت افزونه داپلیکتور بوده. !! 

اون افزونه هک شده و بسیاری از سایت های وردپرسی wp-config شون پاک شده !! . برای همین  اگر از این افزونه استفاده میکنید . این افزونه را پاک کنید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...