رفتن به مطلب

درخواست راهنمای برای ساخت سایت با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

در 1 ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

سلام خدمت دوستان من تازه یک دامین گرفتم اما الان نمیدونم با این دامنه چی کار کنم که یه سایت وردپرسی داشته باشم 

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید :)

شما باید یک هاست (Host) هم تهیه کنید دوست عزیز، اگر هاست هم خریدید بگید تا راهنماییتون کنم برای ادامه‌ی مراحل، وگرنه قبل از شروع کار باید هاست تهیه کنید و به دامین‌تون وصلش کنید تا بتونید سایت راه‌اندازی کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

سلام خدمت دوستان من تازه یک دامین گرفتم اما الان نمیدونم با این دامنه چی کار کنم که یه سایت وردپرسی داشته باشم 

سلام

من یک آموزش نوشتم که با مطالعه اون به راحتی میتونید سایتتون با وردپرس بسازید. در ضمن برای تبلیغ و لینک سازی هم اینکارو انجام نمیدم مدیر عزیز :)

www.poyeh.com/?p=31839

لینک به ارسال
در در 11/17/2018 at 19:17، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید :)

شما باید یک هاست (Host) هم تهیه کنید دوست عزیز، اگر هاست هم خریدید بگید تا راهنماییتون کنم برای ادامه‌ی مراحل، وگرنه قبل از شروع کار باید هاست تهیه کنید و به دامین‌تون وصلش کنید تا بتونید سایت راه‌اندازی کنید.

در در 11/17/2018 at 21:49، پویه گفته است :

سلام

من یک آموزش نوشتم که با مطالعه اون به راحتی میتونید سایتتون با وردپرس بسازید. در ضمن برای تبلیغ و لینک سازی هم اینکارو انجام نمیدم مدیر عزیز :)

www.poyeh.com/?p=31839

سلام هاست را تهیه کردم الان سایت ساخته شده با وردپرس یه قالبی خوب فروشگاهی میخاستم رایگان
وآموزش کار با وردپرس

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۸/۲۸ at 15:01، ramin gsm گفته است :

سلام هاست را تهیه کردم الان سایت ساخته شده با وردپرس یه قالبی خوب فروشگاهی میخاستم رایگان
وآموزش کار با وردپرس

سلام

قالب رایگان فروشگاهی کم پیدا میشه و همون تعداد کم هم خوب نیستن و از لحاظ امنیتی در سطح پایینی قرار دارن.

بهتره که دنبال یه قالب فروشگاهی خوب و بهینه باشید ( پولی )

در مورد آموزش کار با وردپرس هم آموزش های زیادی تو اینترنت وجود داره که به سادگی می‌تونید یاد بگیرید...

لینک به ارسال
در در 11/17/2018 at 16:27، ramin gsm گفته است :

یه مجموعه فیلم های آموزشی من تو یه سایت دیدم که خیییلی خوب برای کسی که میخواد از اول کار با ورد پرس رو شروع کنه توضیح داده بود

از پایه همه چی رو میگه اینکه اصلا هاست چیه دامین چیه و چطور بریم سمت هاست و چه هاستی بخریم و cpanel چیه و .....

البته من همه ویدئوهاشو ندیدم چون خیییلی ریز و با جزئیات توضیح میداد حوصله شو نداشتم همه رو ببینم

اینم آدرسش:

https://www.amoozesh98.ir

ویرایش شده توسط ra.moh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...