mehr1362

خرید اکانت برای فروشندگان

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.

من با استفاده از دکان و ووکامرس یک سیستم چند فروشندگی ایجاد کردم.

فروشندگان قبل از عضویت یا قبل از ورود محصول باید اشتراک ویژه خریداری کنند.نحوه پیاده سازی اشتراک ویژه را باهاش آشنایی ندارم.

اگر از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه که چطور این کارو انجام بدم ممنون میشم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای سیستمی که مورد نظرتون هست باید از ترکیب چند افزونه و شاید کمی کدنویسی استفاده کنید

ووکامرس و دکان رو که خودتون فرمودین 

برای افزونه اشتراک هم می تونید از چندین افزونه موجود بر اساس ویژگی هاشون یکی رو انتخاب کنید

لینک 1

لینک 2

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنماییتون.

متاسفانه لینک هایی که ارسال کردید کار نمیکنه.ممنون میشم اگر اصلاحش بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ebook4mobile
      سلام
      به چه روشی میشه نمایش محصولی که توسط چند فروشنده ارائه می شه مدیریت کرد
      مثلا الان یک محصول یخچال سه تا فروشنده داره و سه بار این محصول در ووکامرس نمایش داده می شه
      ولی باید فقط یک بار نمایش داده بشه
    • توسط h.jalalifar89
      سلام
      من از چندفروشندگی دکان استفاده می کنم. میخوام قبل از اینکه مشتری پرداخت رو انجام بده, فروشنده سفارش رو ببینه و در صورتی که بتونه از پس تعدادش بربیاد زمان ارسال رو حدودی اعلام کنه , بعدش مشتری پرداخت کنه. چون محصولات من سبزی و مرباست باید با توجه به نیاز مشتری آماده بشه
      راه حلی هست؟ میشه کمکم کنید
    • توسط amirjeyz
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من صفحه فروشگاه هم رو با افزونه المنتور طراحی کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت اما دیروز خود به خود طراحی صفحه خراب شد و دیباگ المنتور هم مشکل رو از فایل woocommerce/templates/archive-product.php
      اما کد ها رو هم که چک کردم هیچ مشکلی نداشت. ممنون میشم کمک کنید.
      صفحه فروشگاه: www.silicenter.com/shop
    • توسط mortezazandiehh
      سلام و وقت بخیر
      قصد ایجاد فروشگاه برای فروش لوازم یدکی ماشین های چینی رو دارم، در این فروشگاه حدودا 10 برند ماشین و هر برند حدود 3 یا 4 ماشین وجود داره و هر ماشین حدود 150 تا 200 قطعه داره که  شاید یکی دو قطعه مشترک باشه در همه ماشین ها(بعضی قطعات داخلی موتور خودرو)
      برای دسته بندی محصولات ووکامرس به چه صورت عمل کنم که هم از لحاظ سئو عالی باشه و هم کاربر پسند باشه
      آیا مدل ماشین ها رو سر دسته کنم؟ ام وی ام (محصولات => فیلتر روغن ام وی ام مدل 110، چرغ عقب ...) / جک / لیفان => و بعد از کلیک قطعات هر ماشین رو بیاره و برای قطعات مشترک بین ماشین ها تیک دو دسته بندی رو بزنم
      یا نوع محصول رو سر دسته کنم؟ فیلتر های روغن (فیلتر روغن جک مدل...، فیلتر روغن ام وی ام مدل 110 ...) / چرخ (چرخ عقب جک، چرخ جلو لیفان)
      یا هر نوع دسته بندی حرفه ای دیگه به پیشنهاد شما دوستان 

سپاس بی کران
    • توسط h.jalalifar89
      سلام و درود
      من میخوام نام فروشنده محصول  پایین توضیح محصول بیاد نه توی یه تب جداگونه. 
      میشه راهنماییم کنید برای کد نویسیش ؟