رفتن به مطلب

ایجاد وبلاگ در فروشگاه

ACE1

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشی خدمت کلیه دوستان;

بنده قصد دارم در فروشگاه ووکامرس یک بخش بعنوان بخش هبری و وبلاگ ایجاد کنم که جدا از قسمت فروشگاه ارسالهای خبری و متنی بتوانم ایجاد کنم.

یک سوال داشتم;اینکه تعداد فروشگاه زیادی هستند که این بخش را دارند آیا آنها از افزونه استفاده کرده اند یا در پوشه دیگری است سایت یک وردپرس دیگری نصب کردند؟بخش خبری سایتها بسیار کامل است منظورم این است که ابزارک دارند بهش تبلیغات دارند و حتی محصولات مرتبط با متن و موضوع را در کارشون نمایش می دهند.

ممنون می شود راهنمایی نمایید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ACE1 گفته است :

سلام و خسته نباشی خدمت کلیه دوستان;

بنده قصد دارم در فروشگاه ووکامرس یک بخش بعنوان بخش هبری و وبلاگ ایجاد کنم که جدا از قسمت فروشگاه ارسالهای خبری و متنی بتوانم ایجاد کنم.

یک سوال داشتم;اینکه تعداد فروشگاه زیادی هستند که این بخش را دارند آیا آنها از افزونه استفاده کرده اند یا در پوشه دیگری است سایت یک وردپرس دیگری نصب کردند؟بخش خبری سایتها بسیار کامل است منظورم این است که ابزارک دارند بهش تبلیغات دارند و حتی محصولات مرتبط با متن و موضوع را در کارشون نمایش می دهند.

ممنون می شود راهنمایی نمایید

سلام، برای قسمت وبلاگ از نوشته های وردپرستون میتونید استفاده کنید ، و مواردی که خواستین با کد نویسی انجام میشه .نیازی ب وردپرس دیگ ای نداره.

لینک به ارسال

سلام 

بستگی به قالبی که استفاده میکنید داره در اکثر قالب های فروشگاهی میتوان به راحتی یک وبلاگ ساخت 

اگه این قالبتون این قابلیت رو نداره یا باید کدنویسی کنید براش یا یک وردپرس دیگه نصب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...