رفتن به مطلب

سوال در خصوص کدنویسی php درگاه بانکی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام.

بنده دو درگاه ملت و سامان دارم می خوام  در صورتی که درگاه بانک ملت دچار مشکل می باشد به صورت خودکار به درگاه بعدی متصل بشه.

یک نمونه کد می خواستم.

می خواستم بدونم با چه کدی میشه اول استعلام گرفت درگاه حال حاضر فعال می باشد سپس به سمت بانک برای پرداخت ارسال شود؟

با تشکر.

لینک به ارسال

دوستان عزیز کلا چنین چیزی وجود دارد که من دنبالش بگردم؟

یعنی میشه با کد curl اول چک کنی ببینی درگاه در حال حاضر سالم هست بعد درخواست به سمت بانک ارسال بشه که اگر به هر دلیل درگاه فعال نبود مثلا به یه درگاه دیگه متصل بشه.

تشکر.

لینک به ارسال

اینکه سالم باشه شما باید پرداختی انجام بدین و نتیجشو ببینین
نهایت میتونین یه پینگ کنین ببینین اوکی هست یا نه

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Mobin گفته است :

اینکه سالم باشه شما باید پرداختی انجام بدین و نتیجشو ببینین
نهایت میتونین یه پینگ کنین ببینین اوکی هست یا نه

نگاه کنید گاهی اوقات درگاه بانک ملت ممکنه به هر دلیلی مشکل داشته باشه من می خوام یک دستوری با php بنویسیم که اگر این مشکل داشت به صورت خودکار به سمت درگاه سامان سوئیچ بشه.

آیا چنین کدی هست یا چنین دستوری هست؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، rocki3oy گفته است :

آیا چنین کدی هست یا چنین دستوری هست؟

سلام

همونطور که استاد فرمودن جهت اینکه چک بشه عملکرد درگاه درسته یا نه باید یه پرداخت انجام شه ولی از این لحاظ که درگاه سرورش در دسترس هست یا خیر رو باید بشه چک کرد.

فک میکنم درگاه ها قبل از اینکه لینک پرداخت رو بسازن باید بهشون جزئیات پرداخت رو ارسال کنید پس در نتیجه خود این قضیه تکلیف رو روشن میکنه که سرور در دسترس هست یا خیر.

البته عموما درگاه های بانکی سرورشون در دسترس هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...