رفتن به مطلب

بوجو اومدن لاگ در ریشه هاست توسط وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام تو هاست جایی که سایت برپا شده متوجه وجود یک فایل متنی log شدم که معلومه پره ارور هستش چطوری باید بررسی کنم همچین مشکلی رو؟ فایل رو براتون اپلود مکینم ممنون

لیست پلاگین ها :

Crayon Syntax Highlighter

W3 Total Cache

WP-Optimize

Yoast

WordPress Smush

وردپرس فارسی

فایل ارور :

error_log

راستی من برای عکس هام موقع اپلود نام و نام جاگزین و ... انتخاب مکینم ولی همچنان افزونه yoast میزنه برای عکس های خود alt انتخاب کنید موضوع چیه؟

تو تنظیمات ادرس وردپرس و ادرس سایت هر دو بدون www هستن ولی تو گوگل کنسول هر دو رو ثبت کردم یعنی هم با www هم بدون اون ایا اینکار درسته؟ ایا نباید ریدایرکت انجام بشه؟

ویرایش شده توسط imaniy
لینک به ارسال

سوال اول : این پلاگین ها اگه نسخه اصلیش رو استفاده کنید معمولا هیچ مشکلی ندارد ولی شما بهتره با هاست خود در ارتباط باشید...

سوال دوم :  احتمالا بخاطر اینه که از کلمه کلیدی در نام جایگزین تصویر استفاده نمیکنید

سوال سوم هم بله هردو باید ثبت بشه ولی شما فقط روی بدون www کار کنید به اون یکی کاری نداشته باشید

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، yotawp گفته است :

سوال اول : این پلاگین ها اگه نسخه اصلیش رو استفاده کنید معمولا هیچ مشکلی ندارد ولی شما بهتره با هاست خود در ارتباط باشید...

سوال دوم :  احتمالا بخاطر اینه که از کلمه کلیدی در نام جایگزین تصویر استفاده نمیکنید

سوال سوم هم بله هردو باید ثبت بشه ولی شما فقط روی بدون www کار کنید به اون یکی کاری نداشته باشید

در مورد اولی ارور فقط مربوط به پلاگینه نیست چندین ارور هست که مربوط به وردپرس هستش در ضمن چه ربطی به هاست داره؟ + اینکه اون پلاگینی که معرفی میکنه اصلا نصب ندارمش نمیدونم چیه !!

لینک به ارسال

اقا مشکل یک و سه حل شدن فقط مشکل دوم هنوز هستش. 

راستی وقتی برای یک پست نظر ارسال میکنن یه قسمتی بغل قسمت نظرات فعال میشه به اسم بازتاب ها این دیگه چیه؟ احساس میکنم قبلا که وردپرس داشتم همچین چیزی ندیده بودم. 

ویرایش شده توسط imaniy
لینک به ارسال

مشکل دو رو هم خدمتتون عرض کردم که شما باید برای عکس هایی که توی متن قرار میدید متن جایگزین بگذارید و اون متن جایگزین باید کلیدواژه ای باشه که تعریف کردین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...