رفتن به مطلب

مجوز برای مغازه طراحی سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان بنده میخوام مغازه بزنم و کارای گرافیکی انجام بدم و از همه مهم تر سایت طراحی کنم...

به نظرتون با مدرک فتوشاپ حرفه ای فنی و حرفه ای میتونم جواز کسب بگیرم برای مغازه و اصلا به نظرتون درامدش خوبه؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، farsiwpcom گفته است :

دوستان بنده میخوام مغازه بزنم و کارای گرافیکی انجام بدم و از همه مهم تر سایت طراحی کنم...

به نظرتون با مدرک فتوشاپ حرفه ای فنی و حرفه ای میتونم جواز کسب بگیرم برای مغازه و اصلا به نظرتون درامدش خوبه؟

وقتی میتونی کسب و کار اینترنتی داشت باشه چرا مغازه؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، neda411 گفته است :

وقتی میتونی کسب و کار اینترنتی داشت باشه چرا مغازه؟

بخاطر اینکه اولا دانشگاهم از خونه یکم دوره و سخته رفت و امد کردن و میخوام بین دوتا کلاسی که درس ندارم هم بتونم کار کنم و از طرفی بتونمبعضی شبا بمونم تو مغازه و تا نصف شب کار کنم

دوما اینکه چون میخوام با یکی از دوستام شراکتی کار کنم تا بتونیم هم بیشتر کار کنیم و هم بیشتر یاد بگیریم

سوما اینکه کار تو مغازه یا یه جای رسمی تر باعث میشه بیشتر به کار بچسبیم و بتونیم برای کارمون ارزش قائل بشیم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، yotawp گفته است :

مغازه که بهش نمیگن دفترکار میگن

شما برو اداره اماکن شهرتون شرایط رو میگه بهتون

ممنون ازتون...چشم میرم ازشون میپرسم و باید بگردم ببینم کجاست اماکن...

لینک به ارسال

اگر وقت و پول کافی داشته باشید ، هر مدرکی رو راحت می تونید بگیرید

شما برید مجمع امور صنفی بهتون میگن چیکار کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...