رفتن به مطلب

مشکل افزونه لایسنس منیجر - Software License Manager

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

بنده از افزونه لایسنس منیجر استفاده میکنم Software License Manager

از این افزونه برای بحث لایسنس قالب استفاده میشه یا هر محصول دیگری ...

اما مشکلی که هست اینه که بعد از اینکه کدلایسنس توسط مشتری فعال شد و کار هم به خوبی انجام میشه و قالب فعال میشه

اما مشکلی که هست در هر بار لود سایت باید این تایید اعتبار صورت بگیرد ،

میخام ببینم طوری میشه کرد که فقط بعد از اولین تایید اعتبار (بعد خرید) فعال بشه و دیگر تا زمانی که از سمت سرور (سایت من) برای مشتری در بحث لایسنس ارسال نشد ، به هر دلیلی اگر سایت سرور هم قطع شد ، دیگه خاموش نشه

چون مشکلی که هست اینه که اگر سایت من قطع بشه کلیه سایت های لایسنس شده مشتریان قطع میشه و این مشکل بزرگی هست.

از توسعه دهنده پلاگین سوال کردم ، گفت باید کد سمت کلاینت تغییر کنه ، شما راه حلی دارید برای این کد:

<?php

define('YOUR_LICENSE_SERVER_URL','https://localhost');

$api_params=array('slm_action'=>'slm_check','secret_key'=>'245454545445','license_key'=>get_option('sample_license_key'),);

$response=wp_remote_get(add_query_arg($api_params,YOUR_LICENSE_SERVER_URL),array('timeout'=>20,'sslverify'=>false));

$license_data=json_decode(wp_remote_retrieve_body($response));

global $active,$message;if($license_data->result=='success'){

?>

<?php }

else{?>

<?php wp_die(__('قالب شما لایسنس شده نمی باشد.'));?><?php }?>

منظور اینه بعد از هر لود ، تایید اعتبار میخام صورت نگیره ، الان به صورت پیشفرض با هر لود سایت ، درخواست میده به سمت سرور که تایید اعتبار بگیره ، خود سایت به صورت خودکار منظورمه ،

میخام طوری بشه که بعد از اولین تایید اعتبار ، دیگه نیاز نداشته باشه با هر بار لود تایید بشه و تا زمانی که از سمت سرور دیگه پیغامی مبنی بر انقضا شدن لایسنس یا مثلا بلاک شدن بهش فرستاده نشه (ازداخل پنل افزونه این امکان وجود دارد)

نیاز به تایید اعتبار پس از هر بار لود نشه …

ویرایش شده توسط ارتور زم
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...