رفتن به مطلب

ویرایش چایلد تم

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای جلوگیری از تنظیمات قالب موقع بروز رسانی از چایلد تم استفاده می کنم.

برخی از فایل های جاوا اسکریپت و css در برخی پوشه های قالب اصلی هر دفعه باید کپی یا ویرایش کنم ( بعد از بروز رسانی )

حال می خوام همون فایل ها در چایلد تم استفاده کنم

آیا باید مطابق همون مسیر در پوشه اصلی، دقیقا یک همچون مسیر و پوشه ای رو در چایلد تم ایجاد کرد و تنها همون فایل های css و ... در اونها کپی کرد یا اینکه باید کار خاصی دیگر هم انجام داد؟

کلا اگه نکته خاصی هست بفرمایید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، chem گفته است :

سلام

برای جلوگیری از تنظیمات قالب موقع بروز رسانی از چایلد تم استفاده می کنم.

برخی از فایل های جاوا اسکریپت و css در برخی پوشه های قالب اصلی هر دفعه باید کپی یا ویرایش کنم ( بعد از بروز رسانی )

حال می خوام همون فایل ها در چایلد تم استفاده کنم

آیا باید مطابق همون مسیر در پوشه اصلی، دقیقا یک همچون مسیر و پوشه ای رو در چایلد تم ایجاد کرد و تنها همون فایل های css و ... در اونها کپی کرد یا اینکه باید کار خاصی دیگر هم انجام داد؟

کلا اگه نکته خاصی هست بفرمایید

سلام ، باید دقیقا مطابق با مسیری که در قالب اصلی هست، تو چالدتمتون قرار بدین

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ghasemi گفته است :

سلام ، باید دقیقا مطابق با مسیری که در قالب اصلی هست، تو چالدتمتون قرار بدین

یعنی فقط یه مسیر مشابه در چایلد تم بسازم و تنها همون فایل css یا ... توی اون کپی کنم؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 11/5/2018 at 10:00، Ghasemi گفته است :

بله، درسته.

در حالت اصلی و بدون چایلد تم چند فایل استایل و جاوا اسکریپت به آدرس زیر لود میشه و مشکلی ندارن

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/accordion.js"></script>

اما وقتی چایلد تم فعال می کنم

و دقیقا همین پوشه ها می سازم .مثلا پوشه js می سازم و بعدش در اون فایل accordion.js کپی می کنم متاسفانه فایل لود نمیشه

شایان ذکر است که در این حالت در پوشه اصلی قالب پوشه js وجود نداره و فقط در پوشه چایلد تم پوشه js وجود داره

آیا برای کار کرد درست قالب می بایست میرور پوشه و مطابق همون مسیر در چایلد تم کپی کرد؟

چون بعد از هر اپدیت قالب این پوشه از مسیر حذف میشه و من می خوام تو چایلد تم باشه

ممنون از راهنمایی دوستان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...