رفتن به مطلب

سوال در خصوص صحیح بودن لینک سازی داخلی در سایت

MoReNu

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

دوستان من در حال حاضر در سایتم دو افزونه برای لینک سازی داخلی دارم

اولی افزونه ای هست که مطالب مشابه با موضوع مطلب رو در بین پاراگراف ها نمایش می ده و با هر بار لود شدن صفحه این مطالب مشابه نیز عوض می شن و فقط کارش افزایش زمان ماندگاری کاربر در سایت هست

دومی افزونه Interlinks Manager هست که در تنظیماتش کلمات کلیدی مرتبط با موضوعات اصلی سایت رو مشخص کردم تا اگر این کلمات در متن نوشته بود به لینک اون دسته کلمه رو لینک دار کنه

و سومین لینک سازی هم این هست که خودم به صورت دستی در انتهای نوشته ها با توجه به متاباکس همین افزونه بالایی سه تا مطلب رو در انتهای پست اضافه می کنم

حالا می خواستم بدونم این 3 روش لینک سازی داخلی صحیح هست و نحوه لینک دادن ها به این صورت درسته یا غلط؟

و در روش سوم که خودم دستی انجام می دم بهتره مطالبی که درج می کنم هم موضوع با نوشته باشن یا موضوعات غیر مرتبط رو هم لینک کنم به نظرتون؟

ممنون می شم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

بهترین روش دستی هست و لینک های مرتبط

مثلاً شما می خوایین 7 افزونه برتر وردپرس رو معرفی کنید ، بهتره که قبلاً 7 تا پست کامل مربوط به اونها داشته باشید و بهشون لینک بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...