رفتن به مطلب

پوسته سایت قدیمی به سایت آسیب میزنه ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این سایت منه : 

http://biographyha.com

پیش هرکسی که میرم میگه کد های قالبت قدیمیه و با جدیدترین استاندارد های برنامه نویسی سازگار نیست 

تازه بعضیاشون میگن این قالب نمیزاره پیشرفت کنی و باعث میشه سئو به خوبی انجام نشه

میخام ببینم چنین موردی حقیقت داره ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، miss-paris گفته است :

سلام دوستان

این سایت منه : 

http://biographyha.com

پیش هرکسی که میرم میگه کد های قالبت قدیمیه و با جدیدترین استاندارد های برنامه نویسی سازگار نیست 

تازه بعضیاشون میگن این قالب نمیزاره پیشرفت کنی و باعث میشه سئو به خوبی انجام نشه

میخام ببینم چنین موردی حقیقت داره ؟

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید :)

خب حرفشون تا حدودی درسته، قالبتون یه مقداری قدیمی به نظر میرسه.

اما در مورد استاندارد نبودن خب ازشون بپرسید از چه نظر؟ 

من یک نگاه سطحی به قالبتون کردم، مشکل خاصی به نظرم نیومد، تگ‌های H رعایت شده بود، تگ‌های متا تقریبا اوکی بودن، ولی خب اگر می‌خواید همگام با پیشرفت بقیه وبسایت‌ها پیش برید بد نیست به فکر تغییر قالب باشید، سوییچ کنید روی HTML5 و سعی کنید در قالبتون از Schema، بردکرامپ و اینجور موارد استفاده کنید، تاثیر خیلی زیادی نداره ولی بودنش بهتر از نبودنه.

در کل مشکل خاصی پیش نمیاد، ولی توصیه می‌کنم اگر براتون امکان‌پذیر هست ارتقا بدید قالب رو، چون حداقل از نظر UI و UX برای کاربران تاثیر گذار خواهد بود و این خودش به طور غیر مستقیم به بهبود سئو کمک می‌کنه (به خصوص با الگوریتم‌های جدید گوگل)

یه موردی هم که الان بهش توجه کردم، سایتتون توی حالت ریسپانسیو منو نداره؟! یا من ندیدم، در کل قالبو عوض کنید بهتره، شدیدا روی UX تاثیر منفی میذاره این مورد.

ویرایش شده توسط فرشاد گوهری
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...