رفتن به مطلب

مشکل شماره سفارش ووکامرسی

amin.ir69

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من یه مشکلی با شماره سفارش ووکامرسی دارم که کلافم کرده. برای کار ما باید حتما شماره سفارش ها پشت سر هم باشه ولی ووکامرسی یه مشکلی داره و‌ اینکه حتی خریدی که انجام نشده رو بهش یه شماره تخصیص میده! مثلا کافیه مشتری تا مرحله سبد خرید بره و منصرف بشه، اون وقت برای نفر بعدی که بره توی سبد خرید یه شماره دیگه حساب میکنه!

یا اینکه کافیه خودم از بخش مدیریت برم دستی یه سفارش ثبت کنم و قبل اینکه تموم بشه دکمه بک‌رو بزنم، دوباره که بخوام برم برای ثبت سفارش شماره بعدی رو حساب میکنه!

چند ماهی بود توی آپدیت هاش این مشکل رو حل کرده بود و تا وقتی که یه سفارشی صادر نمیشد شماره بهش اختصاص نمیداد ولی تو آپدیت جدیدش باز این مشکل هست.

ووکامرسی ما به سیستم حسابداری وصله و‌باید شماره سفارش ها پشت سر هم‌ دقیق باشه ولی اینطور یه دفعه پیش میاد که بین دو تا سفارش ۱۰ شماره فاصله هست!

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن این مشکل رو حل کنم.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز از پاسخت

ولی این افزونه رو استفاده کردم

بعد از هر خرید باید از اول شماره سفارش ها مرتب بشه و همین طور توی حسابداری! چون همونطور که گفتم ووکامرسی ما وصله به حسابداری و هر فاکتوری اونجا ایجاد میشه برای مشتری هم تو حسابداری صادر و ایمیل میشه که اصلاحش مشکل هست. 

چی کار میشه کرد که شماره های خود ووکامرسی اینقدر پرش نداشته باشه و مرتب باشه ؟ سابقه ۴۰ شماره اختلاف رو داشتم جدیدا!

لینک به ارسال

سلام و درود @amin.ir69

داخل ووکامرس بخش سفارش ها یه پست تایپه.

به فرض شما آیدی یه محصولتون اگر 1 باشه هیچوقت آیدی یه سفارشتون 1 نمیشه یا اگر آیدی یه پستون 7 باشه هیچوقت آیدی یه محصولتون 7 نمیشه.

ختم کلام اینه که آیدی تمام پست تایپ ها توی وردپرس مشترکه.

شما حرکتی که میشه بزنید اینه که به سفارش های کامل شده یه عدد متای جدید اضافه کنید و شماره سفارش رو خودتون ایجاد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...