رفتن به مطلب

تکلیف مطالب قدیمی سایت از نظر سئو

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

برخی از مطالب که حدود 1000 مطلب میشن مربوط به 4 سال پیش است که کیفیت خوبی ندارن و اکثرشان کپی پیست شده هستند.

تا الان این مطالب را بروز کردم و عکس و تگ های H و لینک داخلی اضافه کردم ولی خواستم دوستان سئوکار هم نظر بدن که این کارم ارزش داره ؟

در کل توصیه شما برای این دسته از مطالب چیست؟

جالبه این سوال را از سئوکاران سایت های معروف کردم ولی جواب ندادن. متاسفانه فکر میکنن که با راهنمایی کردن الان همه اطلاعاتشون لو میره.:D

لینک به ارسال

من سئو کار نیستم اما تجربه شخصی ام رو میگم البته بیشتر در مورد مطالب غیر کپی شده چون کپی ها رو نمدونم ، معمولا اگر بتونید مطالب قدیمی رو آپدیت کنید اتفاقا خیلی خوب هم بازدید میگیره

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، elmenovin گفته است :

من سئو کار نیستم اما تجربه شخصی ام رو میگم البته بیشتر در مورد مطالب غیر کپی شده چون کپی ها رو نمدونم ، معمولا اگر بتونید مطالب قدیمی رو آپدیت کنید اتفاقا خیلی خوب هم بازدید میگیره

برای مطالب تخصصی بله این مورد درست است ولی در مورد کپی شده ها نه.

تنها مشکلی که داریم این مطالب بی کیفیت هستند که ابتدای سایت بدون اطلاع از چیزی همش کپی میکردیم.

حدود 4 سال میشه که فقط مطلب تخصصی میزنیم ولی این کپی ها یه امتیاز منفی برای ما هست و میخواهیم به بهترین شکل درستش کنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...