رفتن به مطلب

مشکل در خرید محصولات دانلودی

پست های پیشنهاد شده

دورد بر همگی دوستان . دوستان افزونه ای یا روشی هست که ووکامرس رو برای محصولات دانلودی به صورتی کنه که هر لینک دانلود رو بتونم یک فصل جداگانه با قیمت جدا بفروشم ؟ هرچی گشتم پیدا نکردم همچین چیزی اگر کسی افزونه ای یا روشی میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنه .

لینک به ارسال

سلام . ممنونم بابت پاسختون این همون چیزی هست که نیاز دارم . ولی مشکلی که وجود داره با ووکامرس لینک نیست و سبد خرید جداگانه داره . من میخوام با ووکامرس لینک بشه بدلیل اینکه بعضی قابلیت ها رو ووکامرس داره که edd نداره و برعکس...

اگر راه حلی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

درود

متاسفانه برای محصولات دانلودی یا من ندیدم یا افزودنی براش وجود نداره،شاید دوستان و اساتید راه حلی برای این موضوع داشته باشند

خیلی از سایت ها همزمان از ووکامرس و ای دی دی استفاده می کنند و با کمی خلاقیت و تغییرات می تونید ارتباط بین این دو افزونه برقرار کنید

لینک به ارسال

سلام مجدد . ممنونم بابت توضیحاتتون . والا من هم هرچی گشتم نتونستم راه حل رو پیدا کنم . اگر از دیگر اساتید راهی یا از طریق کد میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم . تا حدودی php کار کردم و با راهنمایی اساتید میتونم پیش برم :دی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...