رفتن به مطلب

قرار دادن جستجو در قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من  تازه  دارم  با وردپرس  آشنا  میشم  میخواستم   در  قالب  وردپرسم جستجو   در  بالای  سایتم  تو قسمت هدرش قرار  بدم  که  متن  سرچ  کنه قالب  من فروشگاهی  نیست  یعنی  سرچ دسته   و  محصولات و  اینا   مدنظرم  نیس  من  کد  زیر  رو  استفاده  میکنم  در  فایل  header.php  در  اون محلی که  مدنظر مه قرار  میدم  شکل  ظاهری  سرج  میاد  ولی عمل  سرچ  رو  انجام  نمیده  و  موس  وقتی  میاد  روی  باکس  متن  حالت  دست  داره اصلا  نمیشه  چیزی  نوشت  داخلش و  من  برای  اون input  استایل  دادم  و  cursor  رو  هم  text دادم  بصورت  inline  ولی  باز  شکل   دست  هست  وقتی  میاد  روش  قرار  و  متن  نمیشه  داخلش  نوشت نمی  دونم  چون  دارم  در  لوکال  کار  میکنم  اینجوری  میشه  یا  ربطی  نداره

کد  زیر  را  برای  سرج  استفاده  کردم:  ممنون  میشم  راهنماییم کنید 

<form action="<?php bloginfo('url'); ?>" method="get">
        <input class="search-pishrafte1" name="s" placeholder="type here.."  type="text">
        <input class="searchsubmit" value="search" type="submit">
    </form>

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، m7131 گفته است :

سلام

از افزونه Ajax Search Lite استفاده کن؛ خیلی راحت و بی درد سر.

در ضمن، سرچ گوگل رو هم می تونی با افزونه WP Google Search داخل سایتت بذاری.

موفق باشید.

سپاسگزارم 

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، member65 گفته است :

سپاسگزارم 

در 52 دقیقه قبل، m7131 گفته است :

سلام

از افزونه Ajax Search Lite استفاده کن؛ خیلی راحت و بی درد سر.

در ضمن، سرچ گوگل رو هم می تونی با افزونه WP Google Search داخل سایتت بذاری.

موفق باشید.

ممنونم فقط  یه سوالی   با   این  افزونه  میشه  محل  دلخواه سرچ  رو بزاریم  یا در  ساید  بار  قرار  میده چون  من جای  خاصی  در نظر  دارم  بزارم

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، m7131 گفته است :

در ضمن، آموزش افزونه WP Google Search داخل سایتم هست، اگه دوست داشتی به طور کامل آموزش دادم، می تونی استفاده کنی.

https://forfile.ir/افزودن-جستجوی-گوگل-در-وردپرس-با-افزونه-w/

موفق باشید دوست عزیز

خیلی ممنونم

عذر میخوام یه سوال برام پیش اومد افزونه Ajax Search Lite  رو که نصب کردم و شورتکد رو وارد کردم چرا طول باکس  سرچ خیلی زیاد شده میتونیم طول اندازشو کم کنیم ؟ یه سوال هم اینکه دوتا شورتکد داده بود یکیش شورتکد نوشته بود و دیگری شورتکد template ، کدوم مدنظر هست؟ ممنون میشم دوست گرامی راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، m7131 گفته است :

دو تا کد داره؛ یکیش مربوط به php هست، اون یکی هم مربوط به شورتکد؛ شما باید از شورتکد استفاده کنید. از این کد: [wpdreams_ajaxsearchlite]

اگه با php آشنا هستید از این کد در هر جای قالب که بخواین باید استفاده کنید؛ <?php echo do_shortcode('[wpdreams_ajaxsearchlite]'); ?>

در مورد تنظیم پهنای باکس، باید به قسمت Layout options مراجعه کنین، از قسمت Search Box width پهنای باکس رو انتخاب کنید که به صورت دیفالت روی 100 درصد هست. اونجا رو تغییر بدین به هر مقدار که دوست دارین. از همین قسمت (Theme) هم می تونین تم مورد نظر رو انتخاب کنید. همچنین از قسمت Placeholder text هم متن داخل باکس رو که Search here.. نوشته تغییر بدین به هر متنی که دوست دارین؛ مثلاً جستجوی شما در اینجا یا جستجو یا هر متن دیگه.

خیلی سپاسگزارم

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، m7131 گفته است :

خواهش می کنم دوست عزیز، اگه راهنمایی بنده رو دوست داشتین یه اعتبار بهم بدین.

موفق باشید.

سلام  ببخشید  یه  سوالی  برام  پیش  اومد  سرچی  که  گذاشتم   مثلا یه متنی  در    رو  توش مینویسم  که  در  قالبم  هست وقتی  سرچ میکنه  میگه   همچین  صفحه  ای  نیست  در   صورتیکه در  تنظیماتش  سرچ  در  عنوان  و  محتوا و  کلا  همه چیز  رو  فعال  کردم  ولی  متنی  که  سرچ میکنم چه  در  عنوان  باشه  یا  محتوا باشه  کلا میگه  همچین  page  ای  یافت  نشد

لینک به ارسال
  • mehran-b عنوان را به قرار دادن جستجو در قالب وردپرس تغییر داده است
در 6 دقیقه قبل، m7131 گفته است :

در ضمن، این نکته رو فراموش نکنید که از تنظیمات General Options - Autocomplete & Suggestions از فیلد Google suggestions language زبان فارسی یا Persian رو انتخاب کنید.

من  همه  موارد  رو  وارد باکس  سمت  راست  کردم  ولی  مثلا  یه  ضمیمه  ای  از  قالبم  فرستادم  شرکتیه  قالب من  میخوام  مثلا   کلمه  idea   یا هر  کلمه  ای که   در  محتوا  هست  را  پیدا  نمیکنه  کلا  فقط  دنبال  page   هست

Untitled2.png

Untitled3.png

Untitled4.png

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، m7131 گفته است :

گزینه های Search in permalinks و Search all custom fields رو هم روشن کنید.

والا  همه  چی  رو  روشن کردم اگه  کلمه   ای  که  سرج  میکنم   مثلا  HELLO  مربوظ به post  و  یا  page  باشه  برگه  یا  اون  post  رو میاره  ولی  مثلا  کلمه  ای  که  در  صفحه  اصلی  مثلا  idea     یا  suffered   رو  نمیاره  یعنی  مثل  ctrl+f عمل نمیکنه  شاید  مدلش  اینجوریه  ولی  آخه  در  تنظیماتش  سرچ  در  محتوا  و  عنوان  هم  هست  احتمالا  فقظ  عنوان  و  محتوای  پست  و  برگه  رو  چگ  میکنه  . قالب  من  شرکتیه  فروشگاهی  نیس  که  دسته محصولات  سرچ  کنم  نمیدونم کلا  سرج   های  قالب های  وردپرس  برگه  و  پست  سرچ  میکنن ؟  فارسیش نگردم  سرچ  کلمه  انگلیسی  میخواستم 

Untitled5.png

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، member65 گفته است :

والا  همه  چی  رو  روشن کردم اگه  کلمه   ای  که  سرج  میکنم   مثلا  HELLO  مربوظ به post  و  یا  page  باشه  برگه  یا  اون  post  رو میاره  ولی  مثلا  کلمه  ای  که  در  صفحه  اصلی  مثلا  idea     یا  suffered   رو  نمیاره  یعنی  مثل  ctrl+f عمل نمیکنه  شاید  مدلش  اینجوریه  ولی  آخه  در  تنظیماتش  سرچ  در  محتوا  و  عنوان  هم  هست  احتمالا  فقظ  عنوان  و  محتوای  پست  و  برگه  رو  چگ  میکنه  . قالب  من  شرکتیه  فروشگاهی  نیس  که  دسته محصولات  سرچ  کنم  نمیدونم کلا  سرج   های  قالب های  وردپرس  برگه  و  پست  سرچ  میکنن ؟  فارسیش نگردم  سرچ  کلمه  انگلیسی  میخواستم 

Untitled5.png

فکر  کنم سرج  منظور  این  باشه که  با  اون  کلمه  مد  نظر  برگه  یا  پست  مربوطه  اش رو  پیدا  کنیم  وگرنه  با  زدن  ctrl+f  در  سایت  کلمه  پیدا  میشه

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، member65 گفته است :

فکر  کنم سرج  منظور  این  باشه که  با  اون  کلمه  مد  نظر  برگه  یا  پست  مربوطه  اش رو  پیدا  کنیم  وگرنه  با  زدن  ctrl+f  در  سایت  کلمه  پیدا  میشه

یک  دنیا  سپاسگزار   خیلی  ممنونم  از  راهنمایی  های  ارزشمندتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...