رفتن به مطلب

ایجاد تصویر با اجزای قابل تغییر

ared

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من در مورد سنگ های ساختمانی هست.

می خواهم در سایت یک تصویر از نمای ساختمان قرار دهم که مشتری با انتخاب هر یک از محصولات نوع تغییر نما را روی تصویر مشاهده کند.

در حقیقت هر یک از محصولات یک تکسچر مربوط به خودش دارد که تهیه شده و به صورت عکس هست.

لطفا راهنمایی کنید که فرمت تکسچر چگونه باشد و چه طور می شود این فایل متغییر را نشان داد.

حتی اگر به صورت برنامه باشد که در حالت انتخاب هر گزینه عکس مشخصی را هم نشان دهد کافی است.

قبلا در یک سایت خارجی برنامه ساده ای مثل تری دی مکس دیده بودم که با لینک شده به سایت این کار را انجام می داد اگر چنین برنامه ای معرفی کنید متشکر می شوم.

لینک به ارسال

به کمک CSS 3 و JS می تونید انجام بدید... اما باید مسلط باشید...

لینک به ارسال

مشابهش که خیلی دیدم اما مثلا بازی های پازلی و سیستم های تولید آواتار که روی یه صورت مثلا ابرو های مختلف میذارین و... احتمالا کد آماده هم باشه اما من نگشتم. کاری که شما گفتید خیلی پیچیده نیست بنظر جی کوئری برای انجامش کافیه. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...