رفتن به مطلب

آموزش بوت استرپ

پست های پیشنهاد شده

سلام فکر کنم همون بوت استرپ بهترین باشه

توی خود سایت بوت استرپ همه چیز توضیح داده شده البته خیلی زبان هم نیاز نیست لغت ها ساده است، اکثر طراح ها هم از همون منبع استفاده می کنن ، من که منبع فارسی معتبر و کاملی ندیدم

لینک به ارسال

سلام . بوت استرپ . دیگه خیلی از امکانات به صورت کلاس داره  و با استایل بسیار کم می تونید قالبتونو پیاده سازی کنید به صورت ریسپانسیو

بهترین منبع هم سایت خودش هست

https://getbootstrap.com/docs/4.0/getting-started/introduction/

لینک به ارسال

بوت استرپ عالی و خیلی کامل هست یه سایت آموزشش هم https://www.w3schools.com/bootstrap/default.asp هست اما یه فریم ورک خیلی آسون و خیلی ساده و کوچیک هم پیور هست: https://purecss.io که برای شورع بنظرم خوبه...

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Negar7 گفته است :

سلام فکر کنم همون بوت استرپ بهترین باشه

توی خود سایت بوت استرپ همه چیز توضیح داده شده البته خیلی زبان هم نیاز نیست لغت ها ساده است، اکثر طراح ها هم از همون منبع استفاده می کنن ، من که منبع فارسی معتبر و کاملی ندیدم

خیلی ممنون. با اینکه من html و css رو تقریبا بلدم ولی از بوت استرپ هیچ سر رشته ای ندارم. یعنی اصلا نمیدونم چطوری کار میکنه. فقط کافیه کتابخونه ش رو فراخوانی کنیم یا ..؟!! میشه یه سر نخی بدین بهم. مرسی :)

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام . بوت استرپ . دیگه خیلی از امکانات به صورت کلاس داره  و با استایل بسیار کم می تونید قالبتونو پیاده سازی کنید به صورت ریسپانسیو

بهترین منبع هم سایت خودش هست

https://getbootstrap.com/docs/4.0/getting-started/introduction/

درود. من چرا کلاس های بوت استرپ رو پیدا نمی کنم ؟ تو منبع هم پیدا نکردم!

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Ali-Eghdam گفته است :

درود. من چرا کلاس های بوت استرپ رو پیدا نمی کنم ؟ تو منبع هم پیدا نکردم!

بستگی  داره شما برای چ قسمتی می خواید  . دقیقا تو همین صفحه در سمت چت یک فیلد سرچ هست شما می تونید چیزیو که می خواید سرچ کنید . به عنوان مثال flex, btn , backgrount, card , .....

و یا اینکه سمت چپ رو هر لینکی بزنی کلاس های مربوطه رو توضیح میده . مثلا grid ,card , از همون getting start می تونید  شروع کنید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Ali-Eghdam گفته است :

خیلی ممنون. با اینکه من html و css رو تقریبا بلدم ولی از بوت استرپ هیچ سر رشته ای ندارم. یعنی اصلا نمیدونم چطوری کار میکنه. فقط کافیه کتابخونه ش رو فراخوانی کنیم یا ..؟!! میشه یه سر نخی بدین بهم. مرسی :)

آره هر کدوم از بخش ها یا افزونه هاش رو باید لینک کنی و طبق آموزش استفاده کنی. بجز استایل های CSS فایل های JS کاربردی زیادی داره که بد نیست از اون ها هم استفاده کنی

لینک به ارسال
در در 10/16/2018 at 15:41، macse گفته است :

آره هر کدوم از بخش ها یا افزونه هاش رو باید لینک کنی و طبق آموزش استفاده کنی. بجز استایل های CSS فایل های JS کاربردی زیادی داره که بد نیست از اون ها هم استفاده کنی

ممنون از شما دوست گرامی/ فقط الان یک سوال دارم/من وقتی بوت استرپ رو به وسیله ی سی دی ان ها به صفحه م اضافه می کنم، بعضی از پراپرتی های فایل استایل سی اس اس خودم رو خنثی می کنه. چیکار کنم سی اس اس خودم در اولویت باشه؟

لینک به ارسال

از override استفاده کنید مثل دستور:

!important

که باید رو بروی پراپرتی قرار بگیره. یا مثل از شرط های css استفاده کنید شرط هایی برای دیرکتشن هست مثلا اگر راست چین بود یک کلاس خاص پراپرتی های متفاوتی داشته باشه. 

الان با موبایل هستم شرمنده نتونستم خوب توضیح بدم امیدوارم کمک کرده باشم. 

لینک به ارسال
در در 10/15/2018 at 23:40، Ali-Eghdam گفته است :

البته که من خودمم تازه شروع کردم :D

اما اینجوریه که شما کتابخانه بوت استرپ رو به آسونی تمام به پروژه اضافه میکنی ، توی فایل هم اونو فراخوانی میکنی

بعد یه سری کد کوچولو داره که در بین طراحی با html ازش استفاده میکنی مثل 

div col-12
تمام عرض

div col6
و...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...