رفتن به مطلب

نقشه سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دیشب افزونه google xml sitemap رو رو سایتم نصب کردم اما از همون دیشب تا الان تعداد تصاویر , url های ایندکس شدم به صفر رسید ، از طرف دیگه کل تصاویر submit شدم هم به صفر رسیده. اما خب این رو بگم که سایتم به طور عجیب و غریب بازدیداش از دیشب تا الان فرق کرده ، یعنی قبل از نصب افزونه 90 درصد بازدیدها مربوط به کد آهنگ پیشواز بود ولی الان میبینم که بازدیدهای مطالب دیگم خیلی بیشتر شده و بهتر.

ولی این مورد در گوگل وبمستر سایتم رو نمیدونم چطور حل کنم :

Capture-4.jpg

Capture2.jpg

ممنون میشم راهنماییم کنید ، متشکر

ویرایش شده توسط پویه
لینک به ارسال

سلام و درود @پویه

خوب وقتی نقشه عوض میشه تا دوباره گوگل بررسی کنه نقشه ها رو و ایندکس های قبلی رو توش پیدا کنه زمان میبره.

بعد الان هنوز آیتم های نقشه افزونه سئو رو توی تصویر میبینم شما باید نقشه افزونه رو کلا پاک کنید و نقشه جدید رو اضافه کنید.

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @پویه

خوب وقتی نقشه عوض میشه تا دوباره گوگل بررسی کنه نقشه ها رو و ایندکس های قبلی رو توش پیدا کنه زمان میبره.

بعد الان هنوز آیتم های نقشه افزونه سئو رو توی تصویر میبینم شما باید نقشه افزونه رو کلا پاک کنید و نقشه جدید رو اضافه کنید.

سلام

من افزونه رو نصب کردم و باهاش یه سایت مپ ساختم ، شما میفرمایید اونو حذف کنم و دوباره بسازم؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، پویه گفته است :

من افزونه رو نصب کردم و باهاش یه سایت مپ ساختم ، شما میفرمایید اونو حذف کنم و دوباره بسازم؟

افزونه Google Xml Sitemaps به صورت داینامیک نقشه رو میسازه رو خودتون نیاز به ساختن نقشه ندارید.

فقط کاری که باید بکنید اینکه که همه نقشه های فعلی رو حذف کنید بعد از بخش SItemap توی کنسول گوگل وبمستر تولز نقشه

http://www.poyeh.com/sitemap.xml

رو سابمیت کنید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

افزونه Google Xml Sitemaps به صورت داینامیک نقشه رو میسازه رو خودتون نیاز به ساختن نقشه ندارید.

فقط کاری که باید بکنید اینکه که همه نقشه های فعلی رو حذف کنید بعد از بخش SItemap توی کنسول گوگل وبمستر تولز نقشه

http://www.poyeh.com/sitemap.xml

رو سابمیت کنید.

آهان ولی یه مشکل هست ، من یه تغییر میخوام تو سایت مپم انجام بدم ولی با این روشی که شما میگی گمون نکنم بشه

لینک به ارسال

آهان ولی یه مشکل هست ، من یه تغییر میخوام تو سایت مپم انجام بدم ولی با این روشی که شما میگی گمون نکنم بشه

تغییر توی سایت مپ؟

چه تغییری.

لینک به ارسال

تغییر توی سایت مپ؟

چه تغییری.

میخوام اولیویت بندی مطالبم در گوگل به صورت برابر باشه نه بر اساس تعداد نظرات

لینک به ارسال

گزینه اول انتخاب باشه.

gxs.jpg.073690f4ca45bfd7b305e51571e0dc82.jpg

بله ، این گزینرو انتخاب کردم و البته جواب هم داده

ویرایش شده توسط پویه
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، پویه گفته است :

بله ، این گزینرو انتخاب کردم و البته جواب هم داده

غیر از این نکته ای که وجود داره اینه که افزونه Google Xml SItemaps عکس ها رو دیگه معرفی نمیکنه به گوگل.

اینو همین طوری گفتم که در جریان باشید.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

غیر از این نکته ای که وجود داره اینه که افزونه Google Xml SItemaps عکس ها رو دیگه معرفی نمیکنه به گوگل.

اینو همین طوری گفتم که در جریان باشید.

آهان ، اما افزونه yoast هم اون تغییری که میخوام انجام بدم رو نداره؟ :(

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، پویه گفته است :

آهان ، اما افزونه yoast هم اون تغییری که میخوام انجام بدم رو نداره؟ :(

این زیاد مشکل خاصی نیست که توی نقشه معرفی نمیکنه تصاویر رو، گوگل وقتی مطلب رو مشاهده کنه تصاویرش رو میبینه دیگه.

افزونه سئو اولویت بندی خاصی نداره توی مطالب نقشه بر اساس تاریخ بروزرسانی مرتب میکنه فک میکنم.

لینک به ارسال

این زیاد مشکل خاصی نیست که توی نقشه معرفی نمیکنه تصاویر رو، گوگل وقتی مطلب رو مشاهده کنه تصاویرش رو میبینه دیگه.

افزونه سئو اولویت بندی خاصی نداره توی مطالب نقشه بر اساس تاریخ بروزرسانی مرتب میکنه فک میکنم.

به نظر شما بهتره چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، پویه گفته است :

به نظر شما بهتره چیکار کنم؟

توصیه من که کلا به همه نقشه افزونه سئو هست.

اونم کلا یه علت داره اینکه توی نقشه Google XML Sitemaps تمامی تگ پست ها توی یه نقشه قرار میگیره ولی افزونه سئو هر 1000 تگ رو براش یه نقشه میسازه.

توی سایر موارد فرقی نداره.

لینک به ارسال

توصیه من که کلا به همه نقشه افزونه سئو هست.

اونم کلا یه علت داره اینکه توی نقشه Google XML Sitemaps تمامی تگ پست ها توی یه نقشه قرار میده ولی افزونه سئو هر 1000 تگ رو براش یه نقشه میسازه.

توی سایر موارد فرقی نداره.

یعنی از افزونه google xml sitemaps استفاده کنم.؟

این مشکل تصاویر به مرور زمان حل نمیشه؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، پویه گفته است :

یعنی از افزونه google xml sitemaps استفاده کنم؟

نه گفتم نقشه افزونه سئو توصیه منه ولی این افزونه Google XML Sitemaps افزونه بدی نیست و به غیر از مواری که در فوق اشاره شد فرق خاصی نداره.

در 4 دقیقه قبل، پویه گفته است :

این مشکل تصاویر به مرور زمان حل نمیشه؟

به مرور که نه. کلا طراح افزونه تصاویر رو وارد سایتمپ نکرده.

لینک به ارسال

نه گفتم نقشه افزونه سئو توصیه منه ولی این افزونه Google XML Sitemaps افزونه بدی نیست و به غیر از مواری که در فوق اشاره شد فرق خاصی نداره.

به مرور که کلا طراح افزونه تصاویر رو وارد سایتمپ نکرده.

افزونه دیگه هست که مناسب تر باشه؟

لینک به ارسال

افزونه دیگه هست که مناسب تر باشه؟

خیر این دو افزونه حرف اول رو میزنند و باید از یکی از این افزونه ها در هر صورت استفاده بشه.

فقط شما سریعتر نقشه های فعلی رو حذف کنید چون 404 شده نقشه های افزونه سئو همه رو صفر کرده گوگل و نقشه ای که بالا گفتم رو سابمیت کنید تا گوگل مانورش بره روی نقشه جدید.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

خیر این دو افزونه حرف اول رو میزنند و باید از یکی از این افزونه ها در هر صورت استفاده بشه.

فقط شما سریعتر نقشه های فعلی رو حذف کنید چون 404 شده نقشه های افزونه سئو همه رو صفر کرده گوگل و نقشه ای که بالا گفتم رو سابمیت کنید تا گوگل مانورش بره روی نقشه جدید.

Capture2.jpg

یعنی تمام این سایت مپ ها رو حذف کنم و بعد طبق اون چیزی که در بالا گفتیم sitemap.xml رو سابمیت کنم؟

لینک به ارسال

بله همین کار رو کنید.

آهان ، متوجه شدم ، فقط یه سوال دیگه :

بعد اینکار مشکلم حل میشه و تصاویر و url ها در گوگل وبمستر ایندکس میشن یا دوباره همینطور میمونه؟

ببخشید که اینقد سوال میپرسم...

لینک به ارسال

بعد اینکار مشکلم حل میشه و تصاویر و url ها در گوگل وبمستر ایندکس میشن یا دوباره همینطور میمونه؟

بله ایندکس میشن هم تصاویر و هم آدرس ها.

قبلا مگه ایندکس نمیشدن؟

لینک به ارسال

بله ایندکس میشن هم تصاویر و هم آدرس ها.

قبلا مگه ایندکس نمیشدن؟

با yoast چرا ، اینکس میشدن ..

ممنون از راهنماییتون ، لطف کردید

لینک به ارسال

با yoast چرا ، اینکس میشدن ..

خوب پس الانم میشن.

ممنون از راهنماییتون ، لطف کردید

خواهش میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...