رفتن به مطلب

طراحی قالب با رتبه A در جی تی متریکس

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی میخواستم یک قالب برای خودم طراحی کنم که در رتبه A تا B جی تی متریکس باشه. لطفا راهنمایی کنید چه فاکتورهایی رو باید در طراحی این قالب رعایت کنم. ممنون.

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی میخواستم یک قالب برای خودم طراحی کنم که در رتبه A تا B جی تی متریکس باشه. لطفا راهنمایی کنید چه فاکتورهایی رو باید در طراحی این قالب رعایت کنم. ممنون.

با تشکر و سپاس

سلام . خب به بخش های زیادی باید توجه شه .

به عنوان مثال باید بدونید تو هر صفحه چه تگی  حتما استفاده کنید . و همچنین از  حداقل تگ  ها استفاده . حجم عکس ها ... و اینکه استایل inline استفاده نکنید . دقت داشته باشد در استفاده کردن تگ ها به عنوان مثال تگ های block تو inlineقرارندید . بعد اتمام کار فایل css , js minify بشن و سعی کنید از html 5 استفاده کنید چون برای هر قسمت تگ مرتبط با آن داره و .....

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

و همچنین از  حداقل تگ  ها استفاده

منظورتون از استفاده حداقل تگ چیه؟ چطور میشه از تعداد تگ های کمتری استفاده کرد و آیا شامل تمام تگها میشه یا تگ های خاصی هست؟

مثلا کمتر از تگ div استفاده کنیم و بجاش از تگ معادل html5 استفاده کنیم؟ درسته؟

اگه منظور شما چیزی بیشتر از این هست لطفا توضیح بدید ممنون می شم.

لینک به ارسال
در در 10/7/2018 at 23:32، unid_user گفته است :

منظورتون از استفاده حداقل تگ چیه؟ چطور میشه از تعداد تگ های کمتری استفاده کرد و آیا شامل تمام تگها میشه یا تگ های خاصی هست؟

مثلا کمتر از تگ div استفاده کنیم و بجاش از تگ معادل html5 استفاده کنیم؟ درسته؟

اگه منظور شما چیزی بیشتر از این هست لطفا توضیح بدید ممنون می شم.

بر فرض مثال شما قرار ی باکسی رو ی قسمت از صفحه نمایش بدید شاید شما اونو با دو المان و استایل اوکی کنید و من همونو با چهار تا المان و استایل کمتر اوکی کنم . درستش اینکه تا حد امکان از المان های کمتری از html استفاده بشه . موضوع مهم تر اینکه باید بدونید که مثال در هر صفحه فقط می تونیم از یک تگ h1 استفاده کنید و باید بدونید که عنوان هر صفحه در این تگ قرار می گیره یا اینکه متن های که حالت مقاله ی دارند در article قرار بگیره . مطلب مهم در strong ,.....

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

بر فرض مثال شما قرار ی باکسی رو ی قسمت از صفحه نمایش بدید شاید شما اونو با دو المان و استایل اوکی کنید و من همونو با چهار تا المان و استایل کمتر اوکی کنم . درستش اینکه تا حد امکان از المان های کمتری از html استفاده بشه .

یعنی فقط کدهای html باید کمتر بکار بره و برای css محدودیتی نداریم؟ درسته؟

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، unid_user گفته است :

یعنی فقط کدهای html باید کمتر بکار بره و برای css محدودیتی نداریم؟ درسته؟

خب اولویت html  هست . طبیعی استایل کمتر سرعت لود بیشتر میشه پس اهمیت داره . تا اونجا می تویند کلاس تعریف کنید تا بتونید جاهای بیشتری از ش استفاده کنید و از اضافه نویسی استایل جلوگیری کنید .

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...
در در 10/7/2018 at 12:43، unid_user گفته است :

ببین فاکتور های زیادی داره اما همه چیز به طراحیت بستگی نداره عسلم :huh:.

یعنی cdn و ssl و کانفیگ سرور و فایل تصاویر و خیلی شر ورای مهم دیگه :D.

برای دیدن فاکتور هاش میتونی تو سایت جی تی متریکس یه سایت رو تستی مورد آنالیز قرار بدی :ph34r:.

آیتم های زیادی رو نمایش میده که یه سریاش ارور با رنگ قرمز هست :angry: و یه سریاش تیک سبز خورده یعنی استاندارده و کارش درسته B).

در کل همشونو بررسی کن، قابلیت اکسپند کردن داره و یه سری اطلاعات و توضیحات توی هرکدومش هست :mellow:.

هر جا هم متوجه کامل منظورش نشدی توی گوگل سرچ کن چون فروم ها و سایت های زیادی به تک تک آیتم های جی تی متریکس و نحوه کانفیگوریشن اونها مطلب منتشر کردن.

مراقب خودتم باش ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...