رفتن به مطلب

مشکل ساخت لینک محصول ووکامرس زمان اتصال رسانه وردپرس به هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز

من سایتی دارم که یکم فایل هاش حجیم هست و فضا نیاز داره واسه همین خاطر که کاربران هم آپلود میکنند فایل ها رو از رسانه وردپرس استفاده میشه در بحث آپلود فایل ها اما من رسانه وردپرس هاست معمولی سایت رو به هاست دانلود متصل کردم به طوری که هر فایلی که آپلود بشه از رسانه وردپرس به داخل هاست دانلود آپلود بشه ...

سه تا افزونه هاست در این زمینه با نام های upload to ftp و Hacklog Remote Attachment , Wp-ftp-media-library 

این سه تا رو هم تست کردم در افزونه Upload to ftp به خوبی آپلود میشه اما نمیتونه کامل فایل های htaccess که ووکامرس برای بحث فایل های محصولات میسازه رو داخل هاست دانلود بسازه....

افزونه Hacklog Remote Attachment  همین مشکل رو داره و اما بد تر ، به طوری که اصلا پوشه آپلود های ووکامرس رو نمیتونه بسازه و در همون آپلود های فایل های عادی آپلود میکنه و لینکش روهم اشتباه میده منظور ساخت پوشه woocommerce_uploads هست....

افزونه Wp-ftp-media-library اما به خوبی دقیق هم پوشه woocommerce_uploads  رو میسازه و هم فایل های Htaccess که خود ووکامرس برای بحث  دسترسی ندادن مستقیم به فایل ها میسازه رو هم انجام میده و همه چی اوکی هست ....

اما زمانی که یک کاربر خرید میکنه طبیعتا لینک مختص به اون کاربر ساخته میشه و بهش تحویل داده میشه اما زمانی که اتصال برقرار میشه بین هاست و هاست دانلود و فایل هم به خوبی آپلود میشه داخل هاست دانلود و دسترسی هم داده نمیشه به صورت مسقتیم ، زمانی که فرد خرید کرد و لینک دانلود براش ساخته شد ، لینک دانلود قابلیت دانلود نداره و خراب هست انگار ....

و ریدایرکت میشه روی لینک مستقیم که در هاست دانلود هست ، اون هم که به صورت خودکار ، خود ووکامرس دسترسی رو نمیده ....

الان بنده موندم چیکار کنم ....

چون الان با افزونه ای که عرض شد یعنی Wp-ftp-media-library همه چیز اوکی هست هم بحث آپلود فایل ها و هم بحث ساخت پوشه ها و هم بحث سایت فایل Htacess اما در بحث لینک کاربر ، لینک ساخته شده خرابه و ریدایرکت میشه ....

و البته از نظر بحث ریدایرکت از هاست نیست چون بنده بدون بحث هیچ افزونه ای برای اتصال به هاست دانلود تست کردم و به خوبی لینک ساخته شده قابل دانلود هست ....

دوستان اگر لطف کنند راهنمایی بفرمایند ...

ممنون

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، samadionline گفته است :

این افزونه که می فرمایید در سایت وردپرس لینکش اینه ؟

https://wordpress.org/plugins/media-from-ftp/

سلام خیر ، 

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، mashhadcode گفته است :

برای حل مشکل باید از افزونه woocommerce-remote استفاده کنید.

سلام ،ممنون 

لینک این افزونه رو لطف میکنین؟

چون پیدا نکردم چنین افزونه ای ...

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...
در در 10/10/2018 at 00:30، ارتور زم گفته است :

سلام ،ممنون 

لینک این افزونه رو لطف میکنین؟

چون پیدا نکردم چنین افزونه ای ...

لایسنس داره  اونم 600 هزار تومن سالی!!! آدم بده اختصاصی براش درست کننم اینقد نمیشه فکر کنم

لینک به ارسال

سلام امکان داره با Wp-ftp-media-library عکس های سایت و فایل های ووکامرس را مانند پوشه بندی هاست اصلی ایجاد کرد و از هاست اصلی فراخوانی بشه؟   من نمی خوام ووکامرس از لینک ها محافظت کنه یعنی نمی خوام بعد خرید لینک مختص اون کاربر ساخته بشه.  می خوام بعد خرید فقط آدرس رو باز کنه(آٔرس فایل در هاست دانلود)  با این روش تداخل هاست دانلود با ووکامرس از بین میره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...