رفتن به مطلب

مشکل پاپ اپ در نمایش ویدئو و مشکلات دیگر ……

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان من یک اشتباهی که کردم اونم این بود که 2 تا قالب ایرانی خریدم
نه که طراحیش بد باشه و … نه پشتیبانی صفر هست و الان نزدیک 2 هفته هست منتظر جواب هستم
مشکلات قالب اول
وقتی ویدئو در سایت قرار میدم پاپ اپ باز میشه و کلا به هم ریخته نمونه در لینک زیر
تست ویدئو

مشکل بعدی
این قالب بخش هیئت و گالری داره به جز بخش نوشته ها
و برای صوتی ها باید تو بخش هیئت پست زد و عکس و فیلم گالری
حالا مشکل اینجاست که دسته بندی ها و برچسب هایی که تو این دو بخش قرار میگیرن نمایش داده نمیشه پسته مربوط به اون دسته یا برچسب

Screenshot%20(148)

نمونه لینک برچسب و دسته بندی

برچسب
دسته بندی

مشکل بعدی اینه که امکان پاسخ به کامنت ها برای کاربران تو کامنت ها نیست یعنی دکمش هستا اما هیچ اتفاقی نمیفته

مشکل بعدی لینک کوتاه تو بخش گالری و هیئت عمل نمیکنن و به صفحه ی اصلی ریدایرکت میشن این مشکل در بخش نوشته های خوده وردپرس وجود نداره
نمونه لینک

http://beytolnoor.ir/?p=137

و یک مسئله ی دیگه اونم این هست که من دو افزونه پیدا کردم که ویدئو رو به صورت لایت باکس نمایش میدن
مثل افزونه Video PopUp و WonderPlugin Lightbox این دو افزونه امکانش رو دارن که وقتی رو متن یا دکمه کلیک کنیم ویدئو رو به صورت لایت باکس نمایش میدن این ها با قالب هماهنگ نیستن دلیلش چی هست تو قالب پیش فرض وردپرس میاد

ممنون اگر کمکم کنید :disappointed_relieved:

ویرایش شده توسط فردین
لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، فردین گفته است :

سلام خدمت دوستان من یک اشتباهی که کردم اونم این بود که 2 تا قالب ایرانی خریدم
نه که طراحیش بد باشه و … نه پشتیبانی صفر هست و الان نزدیک 2 هفته هست منتظر جواب هستم
مشکلات قالب اول
وقتی ویدئو در سایت قرار میدم پاپ اپ باز میشه و کلا به هم ریخته نمونه در لینک زیر
تست ویدئو

مشکل بعدی
این قالب بخش هیئت و گالری داره به جز بخش نوشته ها
و برای صوتی ها باید تو بخش هیئت پست زد و عکس و فیلم گالری
حالا مشکل اینجاست که دسته بندی ها و برچسب هایی که تو این دو بخش قرار میگیرن نمایش داده نمیشه پسته مربوط به اون دسته یا برچسب

Screenshot%20(148)

نمونه لینک برچسب و دسته بندی

برچسب
دسته بندی

مشکل بعدی اینه که امکان پاسخ به کامنت ها برای کاربران تو کامنت ها نیست یعنی دکمش هستا اما هیچ اتفاقی نمیفته

مشکل بعدی لینک کوتاه تو بخش گالری و هیئت عمل نمیکنن و به صفحه ی اصلی ریدایرکت میشن این مشکل در بخش نوشته های خوده وردپرس وجود نداره
نمونه لینک

http://beytolnoor.ir/?p=137

و یک مسئله ی دیگه اونم این هست که من دو افزونه پیدا کردم که ویدئو رو به صورت لایت باکس نمایش میدن
مثل افزونه Video PopUp و WonderPlugin Lightbox این دو افزونه امکانش رو دارن که وقتی رو متن یا دکمه کلیک کنیم ویدئو رو به صورت لایت باکس نمایش میدن این ها با قالب هماهنگ نیستن دلیلش چی هست تو قالب پیش فرض وردپرس میاد

ممنون اگر کمکم کنید :disappointed_relieved:

وقت بخیر

طبق قوانین انجمن هر گونه پرسش و پاسخ در مورد محصولات تجاری ممنوع بوده و پشتیبانی محصول وظیفه ی فروشنده ی محصول می باشد

موفق باشید

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

طبق قوانین انجمن هر گونه پرسش و پاسخ در مورد محصولات تجاری ممنوع بوده و پشتیبانی محصول وظیفه ی فروشنده ی محصول می باشد

موفق باشید

پشتیبان در دسترس نیست پاسخگو نیست

لینک به ارسال

سلام طبق قوانین فقط میتونم بهتون کلیت راهنمایی کنم، البته لینک هاتون باز نمیشه

فقط اینکه لینک کوتاهتون کار میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...