رفتن به مطلب

آیا افزونه اشتراک گذاری شبکه اجتماعی سرعت گیر هستند؟

پست های پیشنهاد شده

سلام رفقا

سوالی در پس ذهن من ریشه کرده و آن این است که من به تازگی از افزونه AddToAny Share Buttons   در سایتم استفاده میکنم و همینطور امتیاز دهی ستاره ای kkstar آیا این افزونه ها به صورت کلی سرعت سایت را میگیرند و ایندکس مطالب را پایین میاورند؟ یعنی قدرت این را دارند که وقتی پست ایجاد میکنم آن پست مورد نظر را در گوگل به پایین تر از جایی که قبلا قرار میگرفت ببرند؟

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، amintoudehzaeim گفته است :

سلام رفقا

سوالی در پس ذهن من ریشه کرده و آن این است که من به تازگی از افزونه AddToAny Share Buttons   در سایتم استفاده میکنم و همینطور امتیاز دهی ستاره ای kkstar آیا این افزونه ها به صورت کلی سرعت سایت را میگیرند و ایندکس مطالب را پایین میاورند؟ یعنی قدرت این را دارند که وقتی پست ایجاد میکنم آن پست مورد نظر را در گوگل به پایین تر از جایی که قبلا قرار میگرفت ببرند؟

وقت بخیر

در مورد سرعت سایت شاید تاثیر بزارن ولی در ایندکس شدن مطالب سایت به صورت مستقیم نمیتونن تاثیر بزارن

اینو در نظر بگیرین که هر افزنه ای که نصب سایت میشه یه سری رکوئس هارو به سرور میفرسته و تا حدودی در سرعت سایت تاثیر میزاره

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...