رفتن به مطلب

تغییر تگ عناوین ابزارک ها

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان عزیز، مشکلی برای بنده پیش آمده که ممنون میشم راهنمایی کنید: عناوین ابزارک در سایت من به صورت Heading هستند اما بنده میخوام آن ها را به Div یا Span تغییر بدم. اگر منظورم رو متوجه نشدید به تصویر زیر دقت کنید:

Widegts.thumb.jpg.811c4a25be3bebeda5cfa588ff075e8d.jpg

به طور مثال: تگ دسته بندی نوشته به صورت h3 در قالب وجود دارد که بنده میخوام آن را به Div تغییر بدم، چطور باید این کار رو بکنم؟ 

نکته: از قالبم نیست چرا که به پشتیبانی قالب تیکت زدم و گفتن این کد از خود وردپرس فراخوانی میشه و برای ویرایشش باید هر ابزارک رو جداگانه ویرایش کرد!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، محمد رضایی گفته است :

درود بر دوستان عزیز، مشکلی برای بنده پیش آمده که ممنون میشم راهنمایی کنید: عناوین ابزارک در سایت من به صورت Heading هستند اما بنده میخوام آن ها را به Div یا Span تغییر بدم. اگر منظورم رو متوجه نشدید به تصویر زیر دقت کنید:

به طور مثال: تگ دسته بندی نوشته به صورت h3 در قالب وجود دارد که بنده میخوام آن را به Div تغییر بدم، چطور باید این کار رو بکنم؟ 

نکته: از قالبم نیست چرا که به پشتیبانی قالب تیکت زدم و گفتن این کد از خود وردپرس فراخوانی میشه و برای ویرایشش باید هر ابزارک رو جداگانه ویرایش کرد!

وقت بخیر

من توضیح میدم انشالله که متوجه بشین

اگرم متوجه نشدین خصوصی در تماس باشید

وارد ابزارک بشین بعد اونجا ببینین عنوان مربوط به این بخش رو چی نوشته (عنوانی که معلوم میکنه اون قسمت از ابزارک مربوط به بخشی خاصی هستش)

بعد وارد فایل فانکش بشین اون عنوان رو سرچ کنین بعد یه بخشی هست به اسم 'before_title'  => "<h3>", و 'after_title'  => "<h3>", از اونجا میتونین مقادیر رو عوض کنین و در فایل استایل بهش استایل بدین

ولی توجه داشته باشین که این مقادیر رو با تگ ها h مینویسن و نباید از div استفاده کنید

بازم مشکلی داشتید بپرسید بنده پاسخ گو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 10/3/2018 at 17:50، محمد رضایی گفته است :

اینها ابزارک های پیش فرض هستن؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...