رفتن به مطلب

update محتویات ویجت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه مشکلی برخوردم واقعا نمیدونم از کجاست  من ابزارکی رو ساختم اما مشکلم اینه که وقتی فیلد هاشو برای مثال عنوان ابزارک رو تو پنل مدیریت پر میکنی و ذخیره رو میزنی محتوای فیلد از دوباره خالی میشه و در واقع ذخیره نمیشه فک نمیکنم توابع update و form من مشکلی داشته باشه لطفا کمکم کنید 

Untitled.png

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام دوستان یه مشکلی برخوردم واقعا نمیدونم از کجاست  من ابزارکی رو ساختم اما مشکلم اینه که وقتی فیلد هاشو برای مثال عنوان ابزارک رو تو پنل مدیریت پر میکنی و ذخیره رو میزنی محتوای فیلد از دوباره خالی میشه و در واقع ذخیره نمیشه فک نمیکنم توابع update و form من مشکلی داشته باشه لطفا کمکم کنید 

Untitled.png

وقت بخیر

اگه وبسایتتون وردپرس هستش از روش زیر میتونین مشکلو حل کنین

در فایل فانکشن خود در قسمت کد های مربوط به ابزارکتون از کد های زیر استفاده کنید

'before_title'  => "<h3>",
'after_title'  => "</h3>",

و در بخش اول شروع کد های html خود را وارد کنید و در قسمت دوم پایان کد html خود را وارد کنید

اگه سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

اگه وبسایتتون وردپرس هستش از روش زیر میتونین مشکلو حل کنین

در فایل فانکشن خود در قسمت کد های مربوط به ابزارکتون از کد های زیر استفاده کنید

'before_title'  => "<h3>",
'after_title'  => "</h3>",

و در بخش اول شروع کد های html خود را وارد کنید و در قسمت دوم پایان کد html خود را وارد کنید

اگه سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

سلام بابت راهنماییتون ممنون ولی مشکل من از اونجا نیست اینکارو کردم مشکل رفع نشد من تو تابع update مشکل دارم وقتی مثلا عنوان ابزارک رو وارد میکنم و ذخیره رو میزنم از دوباره فیلدش خالی میشه و ذخیره ای صورت نمیگیره

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام بابت راهنماییتون ممنون ولی مشکل من از اونجا نیست اینکارو کردم مشکل رفع نشد من تو تابع update مشکل دارم وقتی مثلا عنوان ابزارک رو وارد میکنم و ذخیره رو میزنم از دوباره فیلدش خالی میشه و ذخیره ای صورت نمیگیره

وقت بخیر

کد مربوط به اون بخش رو از فایل فانکش ارسال کنین تا بررسیش کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...