رفتن به مطلب

سوال در مورد قرار دادن تبلیغ

پست های پیشنهاد شده

@reza177

سلام 

از اونجایی که بخش خلاصه پست ها تو قالب سایتتون بلاک مشخصی براش درنظر گرفته نشده و خلاصه پست به همراه متن اصلی پست داره چاپ میشه فکر میکنم اگه کد تبلیعاتی که مورد نظر دارید رو بصورت شرت کد تو فانکشن قالب کار بشه خودتون میتونید بطور دستی هر جا که میخواید تبلیغات رو نمایش بدید.

وقتی بصورت شرت کد کار بشه برای فراخونی تبلیغ در سایت فقط کافیه مثلا بنویسید: [adds]. اینطوری هر وقت صفحه مورد نظر شما لود بشه شرت کد فرخونی و در نتیجه تبلیغ نمایش داده میشه.

یه راه دیگه هم اینه که تبلیغ رو بصورت ثابت به بالا یا پایین همه‌ی پست های سایت اضافه کنید.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، reza177 گفته است :

نه دقت کنید من میخوام دکمه ای مثل اون دکمه زرد که پایین پست هست را بیارم اونجا

این دکمه رو میشه بالای پست قرار داد.

ولی اگه قصد دارید داخل متن پست نمایش داده بشه باید براش شرت کد درست بشه و اون زمان هر جایی که خواستید میتونید فراخونی کنید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، reza177 گفته است :

به صورت دستی

خب اگر بصورت دستی اینکار رو انجام میدید که میتونید هر جایی از متن نوشته لینک دانلود رمان رو قرار بدید. 

لازم نیست که براش کد خاصی نوشته بشه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، reza177 گفته است :

نمیشه جایی که من میخوام هر چی میزارم نمیشه

من میخواد بعد ادامه مطلب این تبلیغ قرار بگیره

شما میتونید برای هر پست یا نوشته ای که تو سایت می‌نویسید. در بخش ویرایش نوشته در همان خط های اولیه ویرایشگر تصویر تبلیغ خودتون رو قرار بدید تو خروجی هم نشون بدید.

ببینید اینطوری منظور من هست:

5bb9d9f9ac495_ScreenShot2018-10-07at13_32_24.thumb.png.ecc64b9000a1c428d1a15a6b90448f61.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...