رفتن به مطلب

ساخت صفحه های ورود و 404

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من در قسمت برگه ها با استفاده از افزونه المنتور صفحه ورود و 404 ساختم اما چجوری باید وقتی ورود میزنه ویا صفحه 404 اون صفحه ای که ساختم بیاد؟

کلا درسته که از طریق برگه ها این صفحات بسازم؟

لینک به ارسال

با سلام

به صورت پیشفرض می باست که فایل 404.php در قالب شما وجود داشته باشه و محتویات این صفحه به نمایش در بیاد. اگر  از page template استفاده می کنید، از افزونه زیر کمک بگیرید.

404page

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mhmmahdi گفته است :

سلام وقت بخیر

من در قسمت برگه ها با استفاده از افزونه المنتور صفحه ورود و 404 ساختم اما چجوری باید وقتی ورود میزنه ویا صفحه 404 اون صفحه ای که ساختم بیاد؟

وقت بخیر

سعی کنید صفحه 404 رو با کد نویسی داخل فایل 404.php انجام بدین 

اگر سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mhmmahdi گفته است :

سلام وقت بخیر

وقت بخیر .

معمولا صفحه ورود با برگه میسازن و ایجاد صفحه 404 هم با صفحه 404.php مسازن . هر مطلبی پیدا نشد خودش redirect میشه به صفحه 404 . و اگر هم ادرس صفحه می خواید همون بالا توقسمت url می تویند ادرس بگیرید استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...