رفتن به مطلب

کم شدن تعداد آدرس های ایندکس شده

chem

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایتم روز به روز داره رشد می کنه و توی الکسا رتبه زیر 3000 داره اما متاسفانه نمیدونم چرا در وبمستر روز به روز تعداد URLs indexed شده و همین طور تعداد عکس های ایندکس شده داره کم میشه. مثلا تعداد آدرس های ایندکس شده دیروز نگاه کردم 32467 بود امروز شده 31088!!! یا تعداد تصاویر ایندکس شده دیروز نگاه کردم 12396 بود امروز شده 11274 

نقشه سایت هم هیچ تغییری ندادم و در کل در این مدت به جز ارسال پست هیچ تغییری در ساختار سایت ندادم فقط حدود 2 ماه میشه که قالب رو بعد از 5 سال عوض کردم

دلیل و راهکار چیه؟

لینک به ارسال

سلام. برای منم همین مورد وجود داره و از 3 هزار عکس ایندکس شده 76 عکس مونده و از 13 هزار url شده 8 هزار.

هی داره کمم میشه. در بخش sitemap گوگل ایندکس مربوط به تگ ها کم شده ولی پست ها تغییری نکردن.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، sir1 گفته است :

سلام. برای منم همین مورد وجود داره و از 3 هزار عکس ایندکس شده 76 عکس مونده و از 13 هزار url شده 8 هزار.

هی داره کمم میشه. در بخش sitemap گوگل ایندکس مربوط به تگ ها کم شده ولی پست ها تغییری نکردن.

آره اما دوستان و اساتید منتظرم که راهنمایی کنند دلیل چیه

واسه من URLs submitted لینک های این بخش زیاد میشه اما لینک ها و عکس های ایندکس شده داره کم میشه!!!

لینک به ارسال

به راهنمایی اساتید و مدیران و با تجربه های سئو نیازمندم:)

که دلیل کم شدن تعداد لینک های ایندکس شده در وبمستر چیه؟ هر روز داره کم میشه ولی خود سایت هر روز در الکسا و گوگل داره رشد میکنه!!

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

این چیزی بود که من هم فکر میکردم مشکل هست ولی بنظر نمیرسه تعداد کل ایندکس های الان سایتتون باشه.

برای اینکه ببینید چقدر ایندکس دارید site:sitename.ltd رو گوگل کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...