رفتن به مطلب

در خواست افزونه آمارگیر

پست های پیشنهاد شده

سلام درخواست افزونه آمارگیر سایت رو دارم حالا افزونه یا سایت خوبی برای آمارگیری سایت که باعث کندی سایت نشه

قبلا از وبگذر استفاده می کردم ولی باعث کندی سرعت سایت میشد الان هم از گوگل آنالیکس استفاده می کنم ولی دردسرش زیاده حالا هرکدوم از دوستان افزونه خوبی میشناسه معرفی کنه

ممنون

لینک به ارسال

سلام. افزونه اماره وردپرس هست که یکی از بچه های همین انجمن نوشته و افزونه کاملی هست و توضیحات خیلی کاملی بهتون میده.

و همون انالیتیکس گوگل هم سادس و راحت گزارش میده با یه کد ساده جاوااسکریپت که باید بزارید توی سایتتون. البته خوب برای کاربرای ایران ممکنه سایت کمی دیر لود بشه که برای پیشگیری بهتره کد گوگل انالیز رو توی فوتر در انتهای همه چیز بزارید.

لینک به ارسال

وقت بخیر 

در سطح نت مقاله های زیادی درباره این موضوع هست که توضیحات کامل رو نوشتند و میتونید استفاده کنید

اما به نظر شخصی من استفاده از پلاگین باعث افزایش بی رویه حجم پایگاه داده و کندی سایت میشه 

بهترین گزینه استفاده انالیتیکس است که امار کامل و با نمودار رو براتون ارایه میده . و با افزونه موجود میونید امار رو در پیشخوان وردپرس خودتون هم نمایش دهید 

لینک به ارسال

گوگل انالیتیکس رو صرفا برای آمار بازدید نبینید. سعی کنید با اطلاعاتی که بهتون میده کاربراتون رو رفتارشناسی کنید

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان

من افزونه پیشخوان گوگل آنالیکس رو نصب کردم ولی کدی برام نمیفرسته تا بتونم ازش استفاده کنم ارور 401 میده حتی با فیلتر شکن

بخوام از افزونه استفاده نکنم از چه کدی استفاده کنم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...