رفتن به مطلب

تغییر فونت متن داخل پست ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده قالب IMNews رو در این جا نصب کردم skypia.ir

ممنون می شم راهنماییم کنید که فونت تاهومای متون داخل پست رو چطوری به فونت عنوان که فکر کنم یکان هست و به اندازه همان فونت تغییر بدم و سایز عنوان رو هم مقداری بیشتر کنم.

لینک به ارسال
در در 9/22/2018 at 20:13، MoReNu گفته است :

با سلام

بنده قالب IMNews رو در این جا نصب کردم skypia.ir

ممنون می شم راهنماییم کنید که فونت تاهومای متون داخل پست رو چطوری به فونت عنوان که فکر کنم یکان هست و به اندازه همان فونت تغییر بدم و سایز عنوان رو هم مقداری بیشتر کنم.

سلام و درود @MoReNu

برای اینکار خب مسلما باید با استفاده از چند تا کد کوتاه و مختصر یک فونت رو برای کل وبسایتتون فراخوانی کنید. ( آموزش هاش در اینترنت موجوده )

از افزونه ها هم میتونید استفاده کنید، مثلا افزونه فونت ماندگار یا افزونه Font Organizer که خود من هم در سایت poyeh.com از اون استفاده کردم.

لینک به ارسال
در در 9/22/2018 at 20:55، پویه گفته است :

سلام و درود @MoReNu

برای اینکار خب مسلما باید با استفاده از چند تا کد کوتاه و مختصر یک فونت رو برای کل وبسایتتون فراخوانی کنید. ( آموزش هاش در اینترنت موجوده )

از افزونه ها هم میتونید استفاده کنید، مثلا افزونه فونت ماندگار یا افزونه Font Organizer که خود من هم در سایت poyeh.com از اون استفاده کردم.

سلام

متشکرم دوست عزیز از پاسخگویی تون

فقط امکانش هست که تمام کلمات tahoma در فایل های css رو به yekan تغییر داد تا دیگه نیازی به افزونه نصب کردن نباشه؟ البته در فایل های css در ویرایشگر قالب جستجو کردم نام فونت تاهوما رو ندیدم!

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، MoReNu گفته است :

سلام

متشکرم دوست عزیز از پاسخگویی تون

فقط امکانش هست که تمام کلمات tahoma در فایل های css رو به yekan تغییر داد تا دیگه نیازی به افزونه نصب کردن نباشه؟ البته در فایل های css در ویرایشگر قالب جستجو کردم نام فونت تاهوما رو ندیدم!

درود

بله بدون افزونه هم میشه ، باید از طریق آموزش های مجود در اینترنت یکی از فایل های style.css یا rtl.css رو کدنویسی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...