رفتن به مطلب

مشکل افزونه Visualizer

abbasmcm

پست های پیشنهاد شده

من این افزونه رو نصب کردم و توی داشبورد وردپرس نمودارمو ساختم اما وقتی شورت کد رو تو برگه هام یا قالبم میزارم نمایش نمیدی ، فایل فانکشن هم جک کزدم ، پاک کردم اما بازم نمایش داده نشد ، ممنون میشم راهنمایی کنید بدجوری لازمش دارم

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، abbasmcm گفته است :

من این افزونه رو نصب کردم و توی داشبورد وردپرس نمودارمو ساختم اما وقتی شورت کد رو تو برگه هام یا قالبم میزارم نمایش نمیدی ، فایل فانکشن هم جک کزدم ، پاک کردم اما بازم نمایش داده نشد ، ممنون میشم راهنمایی کنید بدجوری لازمش دارم

برای استفاده شورت کد تو قالب آیا do_ shortcode کردید ؟؟

به این صورت :

echo do_shortcode('[your_shortcode_handle]');

به جای your_shortcode_handle ,     شورت کد نمودار قرار بدید .

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

برای استفاده شورت کد تو قالب آیا do_ shortcode کردید ؟؟

به این صورت :

echo do_shortcode('[your_shortcode_handle]');

به جای your_shortcode_handle ,     شورت کد نمودار قرار بدید .

بله این کار رو هم کردم اما متاسفانه نمایش نداد، مشکل اینجاس حتی تو برگه ها و نوشته ها هم نمایش نمیده شورت کد رو میزارم

لینک به ارسال

دقیقا اسکرین شات بگیرید ببینم به چه صورت قرار میدید

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

دقیقا اسکرین شات بگیرید ببینم به چه صورت قرار میدید

حتی توی برگه ها هم نمیاد حالا توی قالب پیش کش،

فک کنم مشکل از قالبمه اما نمیدونم دقیقا کجاش،

اسکرین گرفتم ممنون میشم نگاه بندازی

1.jpg

لینک به ارسال

سلام . تو همون ادیتور که شورت کد قرار دادید برید تو حالت متن ببینید شورت به همین صورت یا تبدیل شده هست ؟

و اینکه می خواید ببنید مشکل از قالبتونه یا نه . قالب پیش فرض وردپرس رو فعال کنید و تست کنید .

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام . تو همون ادیتور که شورت کد قرار دادید برید تو حالت متن ببینید شورت به همین صورت یا تبدیل شده هست ؟

و اینکه می خواید ببنید مشکل از قالبتونه یا نه . قالب پیش فرض وردپرس رو فعال کنید و تست کنید .

تو قسمت ادیتور مشکلی نداره قالب پیش فرض هم تست کردم توی اون جواب داد ، متاسفانه مشکل از قالبمه اما نمیدونم از کجاشه،

چجوری میشه بفهمم مشکل از چیه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، abbasmcm گفته است :

تو قسمت ادیتور مشکلی نداره قالب پیش فرض هم تست کردم توی اون جواب داد ، متاسفانه مشکل از قالبمه اما نمیدونم از کجاشه،

چجوری میشه بفهمم مشکل از چیه

اگه مشکل از قالب به احتمال زیادبا جی کوئری قالب داره تداخل ایجاد می کنه باید جی کوئری های دیگه رو غیر فعال کنید ببنید به چه صورته

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

اگه مشکل از قالب به احتمال زیادبا جی کوئری قالب داره تداخل ایجاد می کنه باید جی کوئری های دیگه رو غیر فعال کنید ببنید به چه صورته

نه مشکل از جی کویری ها نبود با چن تا قلب مطابقتش کردم دیدم با فوتر و هدر مشکل داشت ،

بصورت عکس زیر مشکلم حل شد،

خیلی ممنون اقای میر رجبی که همراهی کردین ایشالا همیشه فعال و پیروز باشید

ending-problem.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...