رفتن به مطلب

قالب سایتم رفته یک ور

stevej

پست های پیشنهاد شده

@stevej 

سلام 

برای من فقط فقط سایتتون فوترش رفته بود سمت چپ که با این کد استایل زیر میتونید مشکلش رو برطرف کنید:

section.vc_section.vc_custom_1509702967595.vc_section-has-fill.vc_custom_1509702967595 {
    width: 100% !important;
    right: 0px !important;
    left: 0px !important;
}

توجه: کد استایل بالا رو در فایل style.css قالب قرار بدید و سپس تست کنید. از گزینه hard reload یا CTRL + F5 برای رفرش کردن صفحه استفاده کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

@stevej 

سلام 

برای من فقط فقط سایتتون فوترش رفته بود سمت چپ که با این کد استایل زیر میتونید مشکلش رو برطرف کنید:

section.vc_section.vc_custom_1509702967595.vc_section-has-fill.vc_custom_1509702967595 {
    width: 100% !important;
    right: 0px !important;
    left: 0px !important;
}

توجه: کد استایل بالا رو در فایل style.css قالب قرار بدید و سپس تست کنید. از گزینه hard reload یا CTRL + F5 برای رفرش کردن صفحه استفاده کنید.

سلام دوست عزیز اون قسمت وسط و که رفته بود به چپ من پاک کردم برای همین مشاهدش نکردید 

ممنون بابت کد کارکرد ولی عرض فول نشد میشه کاری کرد فول بشه ؟ 

چون الان نوشته های توش خیلی بد شده خودتون یک نگاهی بندازید متوجه میشید

ویرایش شده توسط stevej
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، stevej گفته است :

سلام دوست عزیز اون قسمت وسط و که رفته بود به چپ من پاک کردم برای همین مشاهدش نکردید 

ممنون بابت کد کارکرد ولی عرض فول نشد میشه کاری کرد فول بشه ؟ ====> فوتر عرضش ۱۰۰٪ صفحه بشه؟

در ۱ ساعت قبل، stevej گفته است :

بله؟

اسپمر بودن. اکانتشون حذف شد. چیز خاصی نبود.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

@stevej

تو تنظیمات قالبتون بررسی کنید. احتمالا آپشن هایی باید وجود داشته باشه که بتونید استایل فوتر رو تغییر بدید.

اگر نشد اطلاع بدید تا فوتر رو بررسی کنم.

با سلام تنظیمات خاصی نداره فقط مربوط به شکله فوتره 

لینک به ارسال

@stevej

دوست عزیز 

الان که بررسی کردم قالب سایتتون تجاری هست و متاسفانه طبق قوانین انجمن هر گونه و گفتگو و صحبت در خصوص محصولات تجاری ممنوع است.

مشکلتون رو از سمت فروشنده قالب پیگیری کنید.

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

بایگانی شد...

لینک به ارسال
  • sajad این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...