رفتن به مطلب

مشکل با cdn متصل به cloudflare

irsalam

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان 

من یک مشکلی دارم که گفتم شاید بتونم از تجربایت شما عزیزان استفاده کنم 

سایت من یک cdn داره و یک هاست و قاعدتا cdn از هاست جداست و اون رو با افزونه  upload to ftp به سایت وصل کردم و برای سرعت بیشتر هم سایت رو به کلودفلیر متصل کردم و مشکل اینجاست که وقتی ترافیک کلود فلیر از cdn میگذره باعث میشه که تصاویر در هاست خود سایت آپلود بشن و در فضای cdn آپلود نشن و به عبارتی وقتی کلود فلیر میاد که تصاویر cdn  رو کش کنه ارتباطش با افزونه قطع میشه 

حالا سوال من اینه که من برای حل این مشکل که کلود فلیر cdn سایت من رو هم کش کنه باید چه تنظیماتی انجام بدم که با این مشکل مواجه نشم و محتوای cdn هم کش بشه چون هر چی گشنم چیزی در موردش پیدا نکردم

لینک به ارسال

سلام،

اینطور که من متوجه شدم، فکر می‌کنم باید هاست دانلود(که به عنوان CDN استفاده می‌کنید) رو هم به کلودفلر معرفی کنید.

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، irsalam گفته است :

اگر منظورتون به عنوان یک دامنه است که باید بگم در کلود فلایر نمیشه ساب دامین اضافه کرد در غیر اینصورت بفرمایید چطوری منظورتونه 

شما برای همین دامنه سایتتون توی داشبورد کلودفلر بخش DNS یه رکورد A با نام ساب دامینتون و مقدار آیپی سرور فایل هاتون اضافه کنید و ابر اون رکورد هم روشن کنید. در این حالت ترافیک هاست فالیتون از شبکه کلودفلر عبور میکنه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mehran-be گفته است :

شما برای همین دامنه سایتتون توی داشبورد کلودفلر بخش DNS یه رکورد A با نام ساب دامینتون و مقدار آیپی سرور فایل هاتون اضافه کنید و ابر اون رکورد هم روشن کنید. در این حالت ترافیک هاست فالیتون از شبکه کلودفلر عبور میکنه.

رکورد A تعریف شده ولی وقتی ترافیک cdn از کلودفلایر عبور میکنه انگار اتصال upload to FTP که افزونه اتصال دهنده رسانه وردپرس به CDN هست قطع میشه و همه تصاویر آپلودی در خود هاست سایت آپلود میشه نه در CDN 

والا این کار رو من اول انجام دادم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...