رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت وردپرسی (حتی به پیشخوان هم دسترسی ندارم)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سایت وردپرسی رو چند مدته که روی هاست دارم و الان از دیشب به غیر صفحه ی اول هیچ صفخه ی دیگه ای از سایت بالا نمیاد و مشکل دیگم که اصلا نمیتونم به پیشخوا ن برم یعنی اصلا صفحه ی لاگینش نمیاد

ممنون میشم راهنماییم کنید.

WWW.SOMAMRADIATOR.COM5b953bf874745_Untitled.thumb.png.4fe3cc1c3a7bcf45ba25430609b6a7aa.png

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، neda_miraki گفته است :

سلام

من یه سایت وردپرسی رو چند مدته که روی هاست دارم و الان از دیشب به غیر صفحه ی اول هیچ صفخه ی دیگه ای از سایت بالا نمیاد و مشکل دیگم که اصلا نمیتونم به پیشخوا ن برم یعنی اصلا صفحه ی لاگینش نمیاد

ممنون میشم راهنماییم کنید.

WWW.SOMAMRADIATOR.COM

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

نمیدونم چه خبره امروز 2 3 نفر دیگه هم به این مشکل خورده بودن، نکنه آسیب پذیری جدید باشه :blink:

این چیزی که شما مشاهده می‌کنید صفحه‌ی نصب اولیه‌ی وردپرس هست.

ممکنه مشکل از دیتابیستون باشه، اگر به تازگی دستکاریش کردید بکاپ قبل از مشکل رو برگردونید، همچنین ممکنه به خاطر ورود اشتباه اطلاعات در فایل wp-config باشه، اگر تغییری داخلش ایجاد کردید برگردونید به حالت قبل.

اگر فکر می‌کنید مشکل از جانب شما نبوده و به تازگی تغییری ندادید در سایت، فعلا از هاست بخواید بکاپ قبل از این مشکل رو براتون بازگردانی کنن.

ببینیم بازم این مشکل برای سایت‌های دوستان پیش اومده یا نه...

لینک به ارسال
  • mehran-b عنوان را به بالا نیامدن سایت وردپرسی (حتی به پیشخوان هم دسترسی ندارم) تغییر داده است

مشخصا باید به مشکل بخورید

وقتی از افزونه و پوسته نال روی سایتتون استفاده شده چیز عجیبی نیست.

لینک به ارسال
در در 9/9/2018 at 20:23، Farshad گفته است :

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

نمیدونم چه خبره امروز 2 3 نفر دیگه هم به این مشکل خورده بودن، نکنه آسیب پذیری جدید باشه :blink:

این چیزی که شما مشاهده می‌کنید صفحه‌ی نصب اولیه‌ی وردپرس هست.

ممکنه مشکل از دیتابیستون باشه، اگر به تازگی دستکاریش کردید بکاپ قبل از مشکل رو برگردونید، همچنین ممکنه به خاطر ورود اشتباه اطلاعات در فایل wp-config باشه، اگر تغییری داخلش ایجاد کردید برگردونید به حالت قبل.

اگر فکر می‌کنید مشکل از جانب شما نبوده و به تازگی تغییری ندادید در سایت، فعلا از هاست بخواید بکاپ قبل از این مشکل رو براتون بازگردانی کنن.

ببینیم بازم این مشکل برای سایت‌های دوستان پیش اومده یا نه...

همه این سایتها که به مشکل خوردن از موارد نال استفاده کردن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...