رفتن به مطلب

مشکل در google webmaster

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان در google webmaster در قسمت Blocked URLs محتویات فایل robots.txt در یک کادر نوشته شده.

در همین قسمت نوشته شده که اگر هر تغییری در فایل robots.txt به وجود بیاورید ثبت نمیشه.

سایت مپی که من در فایل ربات برای اولین بار نوشته بودم مشکل داشت حالا هر کاری که می کنم سایت مپ جدید رو قرار بدم قبول نمی کنه و همون قبلی هست و همین باعث شده هیچ ایندکسی در گوگل نداشته باشم.می خواستم ببینم راه حلی دارید؟

با تشکر.

لینک به ارسال

به این تصویر نگاه کنید:post-370-0-52276100-1358505880_thumb.png

در کادری که قرار داره در خط اول سایت مپی که هست هیچ ایندکسی نداره من می خوام یک سایت مپ دیگه جایگزین کنم که نمی تونم به همین خاطر هیچ ایندکسی ندارم.فقط نمی دونم به چه شکل ایندکس جدید رو وارد کنم؟چند بار robots.txt رو ویرایش کردم اما هیچ نتیجه ای نداشت.

با تشکر.

لینک به ارسال

دوست عزیز این ارور نیست .اون بالا گفته یک فایل نقشه سایت معتبر پیدا شده (همون لینک نقشه سایت توی روبوت تکست)

اون پایین هم که میبینی محتویات بوت تکست هست که گوگل شناسایی کرده و میتونی تغییرش بدی اما بصورت تستی که ببینی چی میشه اما برای اینکه تغییرات پایدار داشته باشی باید فایل روبوت تکست توی هاست رو ادیت کنی.

الان هسچ مشکلی نداره این صفحه و اروری نداده و در اخرین باری که از سایتتون سر زده موفق بوده و پیغام 200 (بازدید موفق لینک معتبر) داده و بخوبی ایندکس شده .

لینک به ارسال

مرسی دوست عزیز اما در قسمت سایت مپ نوشته شده sitemap.xml/...... اما من می خوام این به sitemap_index.xml/..... تغییر کنه.

از طریق هاست هم فایل robots رو تغییر دادم اما تغییری در وبمستر گوگل مشاهده نمیشه.

سوال دیگه من اینه که چرا من با اینکه حدود 300 submited دارم اما هیچ ایندکسی ندارم.

با تشکر.

لینک به ارسال
مرسی دوست عزیز اما در قسمت سایت مپ نوشته شده sitemap.xml/...... اما من می خوام این به sitemap_index.xml/..... تغییر کنه.

شما باید بری توی هاست و فایل روبوت تکس رو تغییر بدید . گوگل خودش شناسایی میکنه . اون قسمت محتویات روبوت تکس رو نبینید- مهم نیست- . روی فایل روبوت تکست تشخیص داده شده توسط گوگل کلیک کنید تا ببینید گوگل چی میبینه .

بعضی وقتها طول میکشه تا مطالب ثبت شده ایندکس بشن . احتمالاً حجم عظیمی لینک تولید شده و شناسایی شده توی سایتتون که باید صبر کنید تا همشون ایندکس بشن .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

جایی که وردپرس رو نصب کردید قرار داده شده . در صورتی که تا حالا فایل روبوت تکست رو برای سایتتون آماده نکردید باید این فایل رو ایجاد کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...